EN
Menu
ikona sluzby
Služby, ktorými posunieme
vašu značku vyššie
https://www.promiseo.sk/wp-content/uploads/2022/08/FINAL-EVENT-16-9.mp4

Video

Video produkcia v Promiseo existuje už od roku 2017. Skladá sa z interného tímu s vlastnými kamerami, audio technikou či svetlami a dokonca štúdiom priamo vo vlastnej budove. Jej výhodou je tak veľká spoľahlivosť skombinovaná so viacročnými skúsenosťami. Veľkou výhodou spolupráce s Promiseo je tiež celý tím vlastných špecialistov. Či je náhle potrebný motion grafik, 3D efekt, copywriter, analytik, kreatívec či špecialista na sociálne siete, všetci sú pripravení zasiahnuť tak aby projekt bol úspešný.  

Video predstavuje efektívnu formu obsahu. Jeho využitie je dnes v digitálnom marketingu nenahraditeľné a jeho význam sa pri skracovaní tzv. attention span len zvyšuje. Práve video pritom dokáže získať pozornosť rýchlo efektívne a doručit obsah. Kým v minulosti bola video produkcia finančne náročnou a výnimočnou záležitosťou dnes je video a audio obsah bežne dennou súčasťou contentovej stratégie a všetkých fáz nákupného cyklu. Video obsah je dnes nevyhnutný aj vo vertikálnych formátoch pre sociálne siete, obzvlášť pre Instagram Reels ale tiez YouTube Shorts či Tiktok. Kvalitný tradičný video spot resp. promo video dokáže však dlhodobo zlepšovať branding firmy.

Video produkcia však dokáže vytvoriť aj konferencie, webináre, vytvoriť pravidelné formáty ako video a audio podcasty a skúsenosti máme aj s natáčaním vo virtuálnych štúdiach a tiež na zelenom plátne (green screen priamo vo vlastnom štúdiu). Promiseo produkcia má tiež bohaté skúsenosti s tvorbou hybridných a offline eventov, vďaka čomu dokážeme zanechať v ľudoch na mieste pocit a odkaz ešte silnejšie a nezabudnúť pritom vďaka livestreamu na publikum kdekoľvek na svete. Skúsenosť tiež máme s tvorbou videí pre VR sety a 360° videí.

Promo video

Ukážte svojim zákazníkom, čo všetko im ponúkate! S kvalitným prezentačným videom im za krátku dobu poviete, v čom sa na vás môžu spoľahnúť.

Green screen

Disponujeme jedným z najmodernejších virtuálnych štúdií na východnom Slovensku. Vďaka zelenému plátnu o veľkosti 5x3x2,7 m dokážeme pozadie akéhokoľvek videa či eventu pripraviť na mieru.

Fotografovanie

Mať kvalitné fotografie, ktoré vašu cieľovú skupinu zaujmú na prvý pohľad, je pre každého dôležité. Obráťte sa s touto požiadavkou na nás!

Livestream

Online a predsa naživo. Livestreamy zaznamenali počas covidového obdobia obrovský boom a my sme z nich vyťažili maximum.

Podcasty

Chceli by ste nahrávať podcasty? Žiadny problém! Poskytneme vám priestor i techniku, vďaka ktorým za mikrofónom zažiarite.

Animácie

Animácie nie sú iba výsadou rozprávok. V dnešnej dobe znamenajú rozdiel medzi tým, či si vás užívatelia zapamätajú alebo si vašu reklamu jednoducho prescrollujú.

Online event na diaľku

Plánujete konferenciu či prednášku a radi by ste ju vysielali online? Spoľahnite sa na naše skúsenosti.

Event

Hľadáte eventovú agentúru, spoľahlivý tím, ktorý vám zorganizuje firemnú akciu, konferenciu, oslavu či iné podujatie na mieru? Práve na to sme tu. Odbremeníme vás od starostí a pripravíme vám špičkový event, z ktorého budú návštevníci odchádzať s pocitmi, ktoré v nich chcete nechať.

360° videá / Virtuálna realita

Unikátny spôsob, ktorý nemusí byť iba výsadou videohier. Virtuálna realita si našla svoju cestu aj vo svete biznisu a je dôkazom toho, že čím autentickejší zážitok poskytnete, tým viac sa o vás bude hovoriť.

Prenájom štúdia

Chýba vám priestor na natáčanie či nahrávanie podcastu? U nás ste vítaní!

Prenájom video techniky

Chystáte sa točiť vlastné video, spot, event či klip a potrebujete výpomoc s technikou? Radi vám ju prenajmeme.

Chemosvit logo
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika logo
Solar Turbines logo
Všeobecná Zdravotná Poištovňa logo
GlobalLogic logo
CLT Slovakia logo
Fortuna logo
Banik a syn s.r.o. logo
Villa Betula logo
BASF logo
Diebold Nixdorf logo
Načítať ďalšie Chcem spolupracovať

Mário Puzder

Video Lead

Video dokáže za krátky čas povedať veľmi veľa. Jeho rastúca popularita v online svete znamená, že nik by nemal podceniť jeho význam a nebáť sa využiť ho na komunikáciu so svojimi zákazníkmi.