EN
Menu
Služby, ktorými posunieme
vašu značku vyššie
ikona sluzby
https://www.promiseo.sk/wp-content/uploads/2022/08/FINAL-EVENT-16-9.mp4

Video

Buďte aj vy trendoví. Odprezentujte sa vďaka kvalitnej video produkcii, ktorú realizujeme, kdekoľvek si želáte – vrátane nášho vlastného virtuálneho štúdia. Ak vás to ťahá viac ku kresleným postavičkám, vedzte, že aj tvorbou animovaného videa dokážeme povedať veľa. Či už potrebujete video spot na sociálne siete, reklamu do televízie alebo animáciu na svoj profil, naša video produkcia sa s nimi popasuje.

Promo video

Ukážte svojim zákazníkom, čo všetko im ponúkate! S kvalitným prezentačným videom im za krátku dobu poviete, v čom sa na vás môžu spoľahnúť.

Green screen

Disponujeme jedným z najmodernejších virtuálnych štúdií na východnom Slovensku. Vďaka zelenému plátnu o veľkosti 5x3x2,7 m dokážeme pozadie akéhokoľvek videa či eventu pripraviť na mieru.

Fotografovanie

Mať kvalitné fotografie, ktoré vašu cieľovú skupinu zaujmú na prvý pohľad, je pre každého dôležité. Obráťte sa s touto požiadavkou na nás!

Livestream

Online a predsa naživo. Livestreamy zaznamenali počas covidového obdobia obrovský boom a my sme z nich vyťažili maximum.

Podcasty

Chceli by ste nahrávať podcasty? Žiadny problém! Poskytneme vám priestor i techniku, vďaka ktorým za mikrofónom zažiarite.

Animácie

Animácie nie sú iba výsadou rozprávok. V dnešnej dobe znamenajú rozdiel medzi tým, či si vás užívatelia zapamätajú alebo si vašu reklamu jednoducho prescrollujú.

Online event na diaľku

Plánujete konferenciu či prednášku a radi by ste ju vysielali online? Spoľahnite sa na naše skúsenosti.

Event

Hľadáte spoľahlivý tím, ktorý vám zorganizuje firemnú akciu na mieru? Práve na to sme tu. Odbremeníme vás od starostí a pripravíme vám špičkový event.

360° videá / Virtuálna realita

Unikátny spôsob, ktorý nemusí byť iba výsadou videohier. Virtuálna realita si našla svoju cestu aj vo svete biznisu a je dôkazom toho, že čím autentickejší zážitok poskytnete, tým viac sa o vás bude hovoriť.

Prenájom štúdia

Chýba vám priestor na natáčanie či nahrávanie podcastu? U nás ste vítaní!

Prenájom video techniky

Chystáte sa točiť vlastné video, spot, event či klip a potrebujete výpomoc s technikou? Radi vám ju prenajmeme.

DoubleTree by Hilton Hotel Košice logo
Kere logo
Club Café Restaurant logo
Decathlon logo
STU FCHP logo
O2 arena logo
Fortuna logo
Únia nevidiacich a slabozrakych Slovenska logo
Lorinčík Háje logo
ELCOM logo
Načítať ďalšie Chcem spolupracovať

Mário Puzder

Video Lead

Video dokáže za krátky čas povedať veľmi veľa. Jeho rastúca popularita v online svete znamená, že nik by nemal podceniť jeho význam a nebáť sa využiť ho na komunikáciu so svojimi zákazníkmi.