EN
Menu
ikona sluzby
Služby, ktorými posunieme
vašu značku vyššie
ikona sluzby

Firemný reporting

Vyhodnocujte firemné dáta a pretavte ich do príležitostí získať viac

„Čo nemeriaš, neriadiš.“ V duchu tohto hesla si v Promiseo uvedomujeme, že nie len z marketingových aktivít vzniká množstvo často neprehľadných dát. Naše reporty sú preto upravované tak aby v jednotlivých dashboardoch klient videl predovšetkým plnenie svojich cieľov. Vstupy a ich spracovanie, transoformáciu a vytvorenie dashboardov napríklad v PowerBI alebo Google Data Studio však pre firmy dokážeme zabezpečiť aj z množstva ďalších vstupných zdrojov.

Firmy, ktoré využívajú takýto reporting s údajmi a tieto dáta používajú, majú tiež:

  • konkurenčnú výhodu v rýchlosti rozhodovania sa
  • kontrolu nad rôznymi aspektami riadenia firmy
  • mať možnosť vytvárať rôzne prehľady/dashboardy pre rôzne role v organizácii podľa potrieb a bezpečnosti dát
  • realizovať rozhodnutia a vytvárať predpoklady postavené na vlastných údajoch.
  • možnost byť informovaný o netradičných výkyvoch v dátach a biznisovo sa vďaka tomu prispôsobiť

 

Čo je firemný reporting (Business Intelligence)?

Moderne sa firemný reporting naýzva Business Intelligence. Využíva softvér a služby na transformovanie údajov k získaniu poznatkov, vďaka ktorým môžete urobiť strategické alebo taktické rozhodnutie.

Business Intelligence nástroje pristupujú k dátam a analyzujú ich, aby neskôr mohli tieto údaje interpretovať prostredníctvom grafov, diagramov, máp a iných grafických prvkov užívateľom.

Jedným z najpoužívanejších Business Intelligence nástrojov vhodných na firemný reporting je Microsoft Power BI. Pre klientov využívame tiež Google Data Studio.

Firemný reporting od Promiseo

Promiseo vám prináša jedinečnú možnosť rozbehnúť vo svojej firme vlastný reporting. Postaráme sa o celé nastavenie reportingu od spracovania vstupných dát, cez ich transformáciu až po vytvorenie jednotlivých prehľadov, ktoré spĺňajú vaše požiadavky.

Neváhajte a získajte rýchle firemné prehľady, ktoré nakopnú váš biznis a pomôžu vám rýchlo vyhodnocovať nastavené kľúčové výkonnostné identifikátory (KPI). Súčasťou vyhodnocovania je aj zaškolenie, ako report používať, na aké údaje sa sústrediť, ako a prečo ho aktualizovať ale tiež správa prístupov a ochrana dát.

Využite údaje, ktoré vo vašej firme máte. Kontaktujte nás a spoločnými silami nastavíme firemný reporting aj vo vašej spoločnosti.

Vyskúšajte si náhodný interaktívny report od Microsoftu: vzorový report na tomto odkaze.

Besoft logo
ESET logo
Únia nevidiacich a slabozrakych Slovenska logo
Magna logo
JP Auto logo
Carmeuse logo
TUKE logo
Gedeon Richter logo
ELCOM logo
CLT Slovakia logo
Košice logo
Načítať ďalšie Chcem spolupracovať