EN
Menu
Služby, ktorými posunieme
vašu značku vyššie
ikona sluzby
https://www.promiseo.sk/wp-content/uploads/2022/08/socialmediamarketing.webp

Social media marketing

Čo práve vo svete social media marketingu fičí? Čo je už pasé? Kam sa vaša značka hodí a do ktorej sociálnej siete sa neoplatí investovať? S marketingom na sociálnych sieťach máme dlhoročné skúsenosti. Náš social media marketing tím sleduje najnovšie trendy, analyzuje efektívnosť kampaní a rozdeľuje rozpočty tak, aby vám čo najoptimálnejšia suma priniesla čo najviac výsledkov.

  

Ak chcete na Facebooku, Instagrame, LinkedIne či TikToku zažiariť, zverte marketing na sociálnych sieťach do rúk nám.

social media marketing

Facebook

Viete, že na Facebooku nájdete najmä cieľovku od 35 rokov a vyššie? S tým, ako ju zaujať, máme dlhoročné skúsenosti. A sme pripravení ich využiť vo váš prospech.

Instagram

Nachádza sa vaša cieľovka na Instagrame? Zistite to spolu s nami. Pripravíme a spustíme vám reklamy, ktoré zaujmú a prinesú vám želané výsledky.

LinkedIn

Bez ohľadu na to, v akej oblasti pracujete, mať firemný LinkedIn profil je čoraz dôležitejšie. Rozbehnite na ňom svoj biznis aj vy a zviditeľnite sa medzi užívateľmi, ktorí podnikajú či pracujú v rovnakej oblasti ako vy.

TikTok

Vezmite najrýchlejšie rastúcu sociálnu sieť útokom! Zasiahnite mladú cieľovku organicky a to bez jediného centu minutého na reklamu.

Snapchat

Máte naozaj mladú cieľovku? Zabudnite na Facebook a dokonca aj Instagram. Až 80 % slovenských používateľov a používateliek Snapchatu má vek od 13 do 24 rokov. Ako ich zaujať? Poznáme cestu.

Youtube

YouTube je skvelým kanálom na budovanie značky, prezentáciu, ale aj reklamu. Podeľte sa o svoje produkty či služby so sledovateľmi v nepreskočiteľných videách, alebo odprezentujte svoj podcast, talk show, alebo reportáž.

ECO Technologies s.r.o. logo
Fortuna logo
Lopušná dolina logo
Visit košice logo
Chemosvit logo
AHK Slowakei logo
Banik a syn s.r.o. logo
BASF logo
Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb logo
Liptovský Dvor logo
Siemens Healthineers logo
Italian Design Studio logo
Načítať ďalšie Chcem spolupracovať
Foto Head of Róbert Potoma

Róbert Potoma

Social media specialist

Sociálne siete sú neoddeliteľnou súčasťou marketing mixu každej značky. Je však dôležité vedieť, ako efektívne využívať ich potenciál naplno a byť vďaka trendom o krok vpred pred vašou konkurenciou.