EN
Menu
ikona sluzby
Služby, ktorými posunieme
vašu značku vyššie
https://www.promiseo.sk/wp-content/uploads/2022/08/socialmediamarketing.webp

Social media marketing

social media marketing

Bežný používateľ internetu strávi na sociálnych médiách denne až 151 minút. Dosah sociálnych sietí je nespochybniteľný a marketing na týchto sieťach patrí medzi vôbec prvé reklamné investície. Ako to však robiť efektívne? Čo práve vo svete social media marketingu fičí? Čo je už pasé? Kam sa vaša značka hodí a do ktorej sociálnej siete sa neoplatí investovať? Aké rizíka pre značku prinášajú sociálne siete a ako s týmito rizikami pracovať? Je pre mňa vhodný influencer? S marketingom na sociálnych sieťach máme dlhoročné skúsenosti a hneď niekoľko ocenení.

 

Zabezpečujeme tiež správu osobných profilov. Hneď niekoľko klientov, ktorí zverili svoj personal branding do rúk našich špecialistov, sa dlhodobo umiestňujú na popredných priečkach najsledovanejších účtov. Náš social media marketing tím sleduje najnovšie trendy, spravuje profesionálne účty na sociálnych sieťach, analyzuje efektívnosť kampaní a rozdeľuje rozpočty tak, aby vám priniesol čo najlepšiu návratnosť vašich investícií. Náš tím sa skladá zo špecialistov na Meta Ads a ďalšie reklmné systémy, správcov účtov na sociálnych sieťach, content creatorov, copywriterov či designerov. Tento tím tiež spolupracuje s našou video produkciou a podieľa sa na tvorbe content stratégie, kam komunikácia na sociálnych sieťach jednoznačne patrí.

 

Ak chcete na Facebooku, Instagrame, LinkedIne či TikToku zažiariť alebo hľadáte niekoho, kto má skusenosti aj so sieťami ako Snapchat, Pinterest či X alebo zabezpečí správu účtu a tvorbu video obsahu pre YouTube kanál, pustite sa do marketingu na sociálnych sieťach v spolupráci s nami.

Facebook

Viete, že na Facebooku nájdete najmä cieľovku od 35 rokov a vyššie? S tým, ako ju zaujať, máme dlhoročné skúsenosti. A sme pripravení ich využiť vo váš prospech.

Instagram

Nachádza sa vaša cieľovka na Instagrame? Zistite to spolu s nami. Pripravíme a spustíme vám reklamy, ktoré zaujmú a prinesú vám želané výsledky.

LinkedIn

Bez ohľadu na to, v akej oblasti pracujete, mať firemný LinkedIn profil je čoraz dôležitejšie. Rozbehnite na ňom svoj biznis aj vy a zviditeľnite sa medzi užívateľmi, ktorí podnikajú či pracujú v rovnakej oblasti ako vy.

TikTok

Vezmite najrýchlejšie rastúcu sociálnu sieť útokom! Zasiahnite mladú cieľovku organicky a to bez jediného centu minutého na reklamu.

Snapchat

Máte naozaj mladú cieľovku? Zabudnite na Facebook a dokonca aj Instagram. Až 80 % slovenských používateľov a používateliek Snapchatu má vek od 13 do 24 rokov. Ako ich zaujať? Poznáme cestu.

Youtube

YouTube je skvelým kanálom na budovanie značky, prezentáciu, ale aj reklamu. Podeľte sa o svoje produkty či služby so sledovateľmi v nepreskočiteľných videách, alebo odprezentujte svoj podcast, talk show, alebo reportáž.

Estilofina logo
Diebold Nixdorf logo
Malý Gazda logo
United States Department of State logo
Košice IT Valley logo
Center for International Private Enterprise logo
OK spoj logo
ELCOM logo
Z košíc do sveta logo
VSE logo
Košice International Airport logo
Načítať ďalšie Chcem spolupracovať

Róbert Potoma

Head of Social Media

Sociálne siete sú neoddeliteľnou súčasťou marketing mixu každej značky. Je však dôležité vedieť, ako efektívne využívať ich potenciál naplno a byť vďaka trendom o krok vpred pred vašou konkurenciou.