EN
Menu

Livestream

Online a predsa naživo. Livestreamy zaznamenali počas covidového obdobia obrovský boom a my sme z nich vyťažili maximum.

Referencie
play tlačidlo

Streaming v štúdiu

Vďaka nášmu virtuálnemu štúdiu máme bohaté skúsenosti s organizáciou konferencií, prednášok či seminárov, ktoré dokážeme s pomocou zeleného plátna, kľúčovania a technológie Unreal Engine zasadiť do akéhokoľvek prostredia, ktoré si vyberiete.

obrázok služby
play tlačidlo

Hybridné eventy

Nemáme problém urobiť streaming na niekoľko platforiem súčasne – či už sa jedná o tie najbežnejšie ako Teams, YouTube či Facebook, alebo platformy, ktoré si sami vyberiete. Zážitok z online streamu i hybridného podujatia umocňuje 8-kamerový záznam, ktorý dodáva podujatiu dynamiku a autenticitu. Zároveň je možná interakcia s divákom, vďaka čomu sa aj z pohodlia domova cíti byť súčasťou eventu.

obrázok služby

Okrem toho je v našom štúdiu vyhradený priestor pre hostí, kde si môžu oddýchnuť pri káve a občerstvení, zúčastniť sa mini-networkingu alebo jednoducho sledovať samotný event.

play tlačidlo

Streaming mimo štúdia

Máte priestor, kde by ste chceli zorganizovať konferenciu, prednášku či seminár a hľadáte agentúru, ktorá vám poskytne video služby? Žiadny problém. V našom štúdiu sme síce doma, no mimo neho sa tešíme na všetky možnosti, ktoré nám nový priestor ponúka.

Streaming mimo štúdia dokážeme zabezpečiť v podobe živého vysielania, ale aj v hybridnej forme. Práve tá je ako stvorená pre podujatia, ktoré kombinujú fyzickú prítomnosť časti účastníkov priamo na mieste a prepojenie ďalších sledovateľov, školiteľov či prednášajúcich prostredníctvom onlineu.

obrázok služby
play tlačidlo

Audio aj kamerový support

Poskytneme vám kompletný audio aj kamerový support, zabezpečíme streaming na niekoľko platforiem súčasne a zabezpečíme aj live interakciu s divákom. Záznam po streame je samozrejmosťou. Vďaka nemu si môžete svoje podujatie nielen archivovať, ale dokážeme vám z neho vytvoriť aj aftermovie, ktorým sa pochválite na svojich platformách. Streamovať dokážeme na sociálne média ale tiež do komunikačných platforiem ako napríklad Webex či Teams alebo do interných firemných nástrojov. Pri streamingu dokážeme zabezpečit aj prístup len pre tých, ktorý ho naozaj majú mať alebo naopak ho na YouTube či iných sociálnych sieťach propagovať na čo najširšiu cieľovú skupinu

obrázok služby
Mám záujem