EN
Menu

Livestream

Online a predsa naživo. Livestreamy zaznamenali počas covidového obdobia obrovský boom a my sme z nich vyťažili maximum.

Referencie
play tlačidlo

Streaming v štúdiu

Vďaka nášmu virtuálnemu štúdiu máme bohaté skúsenosti s organizáciou konferencií, prednášok či seminárov, ktoré dokážeme s pomocou zeleného plátna, kľúčovania a technológie Unreal Engine zasadiť do akéhokoľvek prostredia, ktoré si vyberiete.

obrázok služby
play tlačidlo

Hybridné eventy

Nemáme problém urobiť streaming na niekoľko platforiem súčasne – či už sa jedná o tie najbežnejšie ako Teams, YouTube či Facebook, alebo platformy, ktoré si sami vyberiete.Zážitok z online streamu i hybridného podujatia umocňuje 8-kamerový záznam, ktorý dodáva podujatiu dynamiku a autenticitu. Zároveň je možná interakcia s divákom, vďaka čomu sa aj z pohodlia domova cíti byť súčasťou eventu.

obrázok služby

Okrem toho je v našom štúdiu vyhradený priestor pre hostí, kde si môžu oddýchnuť pri káve a občerstvení, zúčastniť sa mini-networkingu alebo jednoducho sledovať samotný event.

play tlačidlo

Streaming mimo štúdia

Máte priestor, kde by ste chceli zorganizovať konferenciu, prednášku či seminár a hľadáte agentúru, ktorá vám poskytne video služby? Žiadny problém. V našom štúdiu sme síce doma, no mimo neho sa tešíme na všetky možnosti, ktoré nám nový priestor ponúka.

Streaming mimo štúdia dokážeme zabezpečiť v podobe živého vysielania, ale aj v hybridnej forme. Práve tá je ako stvorená pre podujatia, ktoré kombinujú fyzickú prítomnosť časti účastníkov priamo na mieste a prepojenie ďalších sledovateľov, školiteľov či prednášajúcich prostredníctvom onlineu.

obrázok služby
play tlačidlo

Audio aj kamerový support

Poskytneme vám kompletný audio aj kamerový support, zabezpečíme streaming na niekoľko platforiem súčasne a zabezpečíme aj live interakciu s divákom. Záznam po streame je samozrejmosťou. Vďaka nemu si môžete svoje podujatie nielen archivovať, ale dokážeme vám z neho vytvoriť aj aftermovie, ktorým sa pochválite na svojich platformách.

obrázok služby
Mám záujem