EN
Menu
Služby, ktorými posunieme
vašu značku vyššie
ikona sluzby
https://www.promiseo.sk/wp-content/uploads/2022/08/ppc-icon.webp

PPC

Naštartujte svoje podnikanie s PPC reklamou v agentúre Promiseo. Špecializujeme sa na efektívne kampane v Google Ads, ktoré dokážu zlepšiť váš obrat, zvýšiť návratnosť investície alebo podporiť vašu značku. Všetko záleží len na vás a vašich cieľoch, podľa ktorých vám ušijeme stratégiu na mieru, tak, aby sme v čo najkratšom čase spoločne dosiahli stanovené výsledky. PPC reklama však nie je len o Google Ads, ale aj o množstve ďalších platforiem, s ktorými máme bohaté skúsenosti. Medzi ne patria napríklad Microsoft Ads (predtým známy ako Bing Ads), český Sklik, reklama cez Amazon Ads či Product Ads na Heureke.

social media marketing

Google

Promujte v tom najväčšom dostupnom online prostredí. V Google Ads sme jednotka a ako Google Partner máme prístup k novinkám a vychytávkam, ktoré vaše kampane nakopnú čo najrýchlejšie.

Cenové porovnávače

S Heurekou, Mall, Alzou, Favi či Kaflandom ste sa už určite stretli. Chcete ich využiť na predaj vašich produktov? Žiadny problém, vybavíme.

Microsoft Ads

Zasiahnite zákazníkov, ktorí nevyhľadávajú cez Google. Microsoft Ads je na vzostupe a vy by ste túto platformu nemali pri inzercii vynechať.

Sklik

Hor sa online aj do Česka! Ak chcete inzerovať u našich susedov, ich najobľúbenejší vyhľadávač Seznam.cz je miestom, kde nemôžete chýbať.

Neštandardné siete

Hľadáte zaujímavé možnosti PPC inzercie? Žiadny problém! Waze, Reddit či Inres sú netradičné, no zato potenciálne miesta, kde svoju cieľovku zasiahnete.

Programatické reklamy

Inzerujte kdekoľvek na internete za výhodné ceny. Ak máte nápad na netradičný formát, programatická reklama môže byť pre vás tým vhodným riešením.

STU FCHP logo
Dermaklinik logo
Ford SZILCAR logo
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika logo
VSE logo
Matsuko logo
Nadácia DEDO logo
ESET logo
Center for International Private Enterprise logo
Unique people logo
Hospodárske Noviny logo
MM Invest logo
Načítať ďalšie Chcem spolupracovať
Foto Head of Martin Kušnír

Martin Kušnír

PPC Specialist

PPC kampane dokážu naštartovať váš biznis v pomerne krátkom čase. Promiseo ako Google Premium partner dostáva najnovšie funkcionality a podporu, a preto ste s nami o krok pred konkurenciou.