EN
Menu
ikona sluzby
Služby, ktorými posunieme
vašu značku vyššie
https://www.promiseo.sk/wp-content/uploads/2022/08/ppc-icon.webp

PPC

social media marketing

Naštartujte svoje podnikanie s PPC reklamou v agentúre Promiseo. Špecializujeme sa na efektívne programatické kampane v Google Ads, ktoré dokážu zlepšiť váš obrat, zvýšiť návratnosť investície alebo podporiť vašu značku. Všetko záleží len na vás a vašich cieľoch, podľa ktorých vám ušijeme stratégiu na mieru, tak, aby sme v čo najkratšom čase spoločne dosiahli stanovené výsledky. PPC reklama však nie je len o Google Ads, ale aj o množstve ďalších platforiem, s ktorými máme bohaté skúsenosti. Medzi ne patria napríklad Microsoft Ads (predtým známy ako Bing Ads), český Sklik, reklama cez Amazon Ads či Product Ads na Heureke. Pomôcť vám vieme tiež s umiestnením reklamy pomocou programatických nástrojov ako AdForm, Doubleclick či pomocou lokálnych nástrojov ako Inres či Etarget. Promiseo je kontinuálne Google Partner odkedy tento status vôbec existuje, čo len podčiarkuje množstvo skúseností a dát, s ktorými dokážeme pomôcť vášmu biznisu .

Google

Propagácia vo vyhľadávaní, či nákup reklamy cielenej veľmi presne v najväčsom programatickom nástroji sveta. Aj to ponúka Google Ads. Google Partner sme v Promiseo už od roku 2015. Máme skúsenosti s novinkami a vychytávkami, roky dát a skúseností, ktoré vaše kampane nakopnú rýchlo a efektívne a Google kampane môžeme spravovať aj vám.

Cenové porovnávače

S Heurekou, Mall, Alzou, Favi či Kaflandom ste sa už určite stretli. Chcete ich využiť na predaj vašich produktov? Žiadny problém, vybavíme.

Microsoft Ads

Zasiahnite zákazníkov, ktorí nevyhľadávajú cez Google. Microsoft Ads je na vzostupe a vy by ste túto platformu nemali pri inzercii vynechať.

Sklik

Hor sa online aj do Česka! Ak chcete inzerovať u našich susedov, ich najobľúbenejší vyhľadávač Seznam.cz je miestom, kde nemôžete chýbať.

Neštandardné siete

Hľadáte zaujímavé možnosti PPC inzercie? Žiadny problém! Waze, Reddit či Inres sú netradičné, no zato potenciálne miesta, kde svoju cieľovku zasiahnete.

Programatické reklamy

Inzerujte kdekoľvek na internete za výhodné ceny. Ak máte nápad na netradičný formát, programatická reklama môže byť pre vás tým vhodným riešením.

Villa Betula logo
Antónia Mačingová logo
Kosit logo
Besoft logo
Matsuko logo
iWatt logo
Kere logo
Michatek logo
Košice logo
Solar Turbines logo
HC Košice logo
OK spoj logo
Načítať ďalšie Chcem spolupracovať

Martin Kušnír

Head of Performance

PPC kampane dokážu naštartovať váš biznis v pomerne krátkom čase. Promiseo ako Google Premium partner dostáva najnovšie funkcionality a podporu, a preto ste s nami o krok pred konkurenciou.