EN
Menu

Green screen

Disponujeme jedným z najmodernejších virtuálnych štúdií na východnom Slovensku. Vďaka zelenému plátnu o veľkosti 5x3x2,7 m dokážeme pozadie akéhokoľvek videa či eventu pripraviť na mieru.

Referencie
play tlačidlo

Vytvoríme prostredie na mieru

Využívame technológiu Unreal Engine, ktorá vás prenesie do konferenčnej miestnosti, kancelárskych priestorov, TV štúdia, či prírody – s tým, ktoré pozadie je pre vás najvhodnejšie, vám radi poradíme. Zakomponovanie log, korporátnej grafiky či dokonca prepojenia s aplikáciami na živý prenos ako Zoom, Skype, Google Meet či Microsoft Teams nám nerobia problém.

obrázok služby
obrázok služby
play tlačidlo

Live camera tracking

Vo virtuálnom prostredí, ktoré pre vás vytvoríme, sa dokážeme pohybovať aj kamerou. Vďaka real-time live camera trackingu a spravnému nasvieteniu prirodzene prepojíme reálnych účastníkov a virtuálne prvky. Štúdio akusticky prispôsobíme potrebám tak, aby mal finálny výstup (či už zo záznamu alebo počas live streamu) čistý zvuk.

obrázok služby
play tlačidlo

Reálne štúdio

A to zďaleka nie je všetko. Okrem zeleného plátna disponujeme aj širokou paletou farebných pozadí, a v prípade záujmu môžeme na kamere priznať aj reálne rekvizity a nábytok.

Znie to dobre, čo poviete?
Ozvite sa nám a spoznajte všetky výhody greenscreenu.

Mám záujem