EN
Menu
ikona sluzby
Služby, ktorými posunieme
vašu značku vyššie
ikona sluzby

Grafický dizajn

Nikdy vám nešlo kreslenie a už vôbec nie na počítači? Žiadny problém, na to sme tu. Naše grafické oddelenie vám dodá štýlové vizuály, ktoré budú zodpovedať nielen vašim požiadavkám, ale aj tomu, čo vašu cieľovú skupinu zaujme.  

Pútavé online bannery, rôzne druhy tlačovín, webstránky na mieru, logo pre vašu spoločnosť alebo celková firemná identita je to, s čím si hravo poradíme. Potrebuje maskota alebo avatara? Nejeden náš dizajnér je aj skvelým ilustrátorom, ktorý sa rád chopí pera a vytvorí charakter, ktorý sa vie následne využiť aj v rôznych animáciách. Roky skúseností tímu dizajnérov vám zaručí, že výsledok bude stáť za to a bude kvalitne reprezentovať váš produkt alebo službu. 

Webdesign

Viete, že moderná webstránka dokáže užívateľov nielen zaujať, ale ich aj udržať a zvýšiť šance na nákup produktu či služby? My áno, a poznáme aj spôsob, ako takúto webstránku navrhnúť.

Kľúčový vizuál

Potrebujete jedinečný dizajn, ktorý na prvú povie, čo chcete komunikovať? Kreatívna krv prúdi v každom našom dizajnérovi a práve na takýchto zadaniach si radi zgustnú.

Logo

Vytvoríme vám logo, ktoré bude nielen reprezentovať hodnoty a ciele vašej značky, ale aj sa zapíše do mysle potencionálnych klientov.

Maskot

Viete, že maskot je jedným z najľahšie zapamätateľných vizuálnych prvkov v komunikácii značky? Majte ho aj vy!

Lynx logo
Dermaklinik logo
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika logo
Malý Gazda logo
Únia nevidiacich a slabozrakych Slovenska logo
Sono Clinic logo
Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice logo
Risskov logo
Decathlon logo
Mafra Slovakia logo
United States Department of State logo
Art Film Fest Košice
Načítať ďalšie Chcem spolupracovať

Tomáš Klobušník

Senior Graphic Designer

Vkusný a moderný grafický dizajn dáva vašej značke silu sa odlíšiť. Dôraz na detail, prehľad vo vizuálnych trendoch a dlhé roky skúseností sú zárukou toho, že s nami sa vám to podarí.