EN
Menu
ikona sluzby
Služby, ktorými posunieme
vašu značku vyššie
ikona sluzby

Public Relations

Pod pojmom PR služby si niektorí predstavujú odoslanie tlačovej správy. Nezaujímavá tlačová správa dnes úplne zapadne alebo je médiami ignorovaná. PR služby, ktoré v Promiseo zabezpečujeme, sú dnes podstatne komplexnejšie.

 

Ako to funguje?

 

Z našej skúsenosti je pre PR vhodné dlhodobo si budovať dobrý vzťah s médiami. Rovnako je však dôležité pracovať na vlastných kanáloch vrátane takých ako sú účty na sociálnych sieťach, web, účty ambasádorov či offline nosiče. Na týchto je dobré vytvárať obsah a pravidelné formáty čo najskôr, nakoľko keď už je potreba komunikovať náročné témy, môže byť na získavanie dosahov neskoro. Dôležitou súčasťou PR sú tiež platené médiá. Tu je dôležitý správy výber, timing ale tiež dať si pozor na pomer ceny a výkonu. 

 

Keď už máme kanály (paid, earned, owned) pripravené, je potrebná tvorba kvalitného a pútavého obsahu. Dobrý dosah vlastných médií, funkčné vzťahy s médiami či pravidelné platené spolupráce nám pre PR potreby zabezpečia dosah. Potrebujeme však aj kvalitný obsah. Pripraviť komunikáciu obzvlásť pri krízovej komunikácii či citlivých témach si vyžaduje viac než copywriterské schopnosti. V Promiseo preto kombinujeme mediálne znalosti, copywriterský skill so schopnosťami premýšlať s orientáciou na ciel pri zachovaní bezpečnosti a reputácie. Naše referencie pochádzajú tiež z oblastí ako komunikácia smerom k investorom, komunikácia na všeobecnú spoločnosť, ESG či CSR témy.

V Promiseo vieme pomôcť klientovi s témami ako:

Oslovte nás a využite Promiseo skúsenosti a schopnosti pre vaše PR ciele. PR služby sme zabezpečovali pre start-upy, hneď niekoľko firiem spomedzi 100 najväčších firiem na Slovensku ale tiež pre niektorých politikov.

 

Mafra Slovakia logo
Besoft logo
Manuvia logo
TreeGuard logo
Optima logo
Fortuna logo
Z košíc do sveta logo
Dermaklinik logo
Center for International Private Enterprise logo
Sono Clinic logo
Kiwi.com logo
Art Film Fest Košice
Načítať ďalšie Chcem spolupracovať

Marika Duffeková

Senior Copywriter

PR sú silným hráčom nielen v offline, ale aj online priestore. Preto je dôležité využívať ich na budovanie značky, pripomínanie sa verným zákazníkom ale aj získavanie nových.