EN
Menu
ikona sluzby
Služby, ktorými posunieme
vašu značku vyššie
ikona sluzby

Public Relations

Pod pojmom PR služby si niektorí predstavujú odoslanie tlačovej správy. Nezaujímavá tlačová správa dnes úplne zapadne alebo je médiami ignorovaná. PR služby, ktoré v Promiseo zabezpečujeme, sú dnes podstatne komplexnejšie.

 

Ako to funguje?

 

Z našej skúsenosti je pre PR vhodné dlhodobo si budovať dobrý vzťah s médiami. Rovnako je však dôležité pracovať na vlastných kanáloch vrátane takých ako sú účty na sociálnych sieťach, web, účty ambasádorov či offline nosiče. Na týchto je dobré vytvárať obsah a pravidelné formáty čo najskôr, nakoľko keď už je potreba komunikovať náročné témy, môže byť na získavanie dosahov neskoro. Dôležitou súčasťou PR sú tiež platené médiá. Tu je dôležitý správy výber, timing ale tiež dať si pozor na pomer ceny a výkonu. 

 

Keď už máme kanály (paid, earned, owned) pripravené, je potrebná tvorba kvalitného a pútavého obsahu. Dobrý dosah vlastných médií, funkčné vzťahy s médiami či pravidelné platené spolupráce nám pre PR potreby zabezpečia dosah. Potrebujeme však aj kvalitný obsah. Pripraviť komunikáciu obzvlásť pri krízovej komunikácii či citlivých témach si vyžaduje viac než copywriterské schopnosti. V Promiseo preto kombinujeme mediálne znalosti, copywriterský skill so schopnosťami premýšlať s orientáciou na ciel pri zachovaní bezpečnosti a reputácie. Naše referencie pochádzajú tiež z oblastí ako komunikácia smerom k investorom, komunikácia na všeobecnú spoločnosť, ESG či CSR témy.

V Promiseo vieme pomôcť klientovi s témami ako:

Oslovte nás a využite Promiseo skúsenosti a schopnosti pre vaše PR ciele. PR služby sme zabezpečovali pre start-upy, hneď niekoľko firiem spomedzi 100 najväčších firiem na Slovensku ale tiež pre niektorých politikov.

 

Visit košice logo
Svet Zdravia logo
VSE logo
Optima logo
Lynx logo
Unique people logo
Košice IT Valley logo
Club Café Restaurant logo
Všeobecná Zdravotná Poištovňa logo
Matsuko logo
United States Department of State logo
Načítať ďalšie Chcem spolupracovať

Simona Pihulič

Senior Copywriter

PR sú silným hráčom nielen v offline, ale aj online priestore. Preto je dôležité využívať ich na budovanie značky, pripomínanie sa verným zákazníkom ale aj získavanie nových.