EN
Menu

Promo video

Ukážte svojim zákazníkom, čo všetko im ponúkate! S kvalitným prezentačným videom im za krátku dobu poviete, v čom sa na vás môžu spoľahnúť.

Referencie
play tlačidlo

Prezentačné video na web

V Promiseo sa tvorbe prezentačných videí na web venujeme už niekoľko rokov. Napíšeme vám scenár, nakreslíme storyboard, natočíme video a ak je to potrebné, aj vám ho nahráme na webstránku.

obrázok službyobrázok služby
play tlačidlo

Reels a TikTok videá

Doma sme aj v Reels a TikTok videách, ktoré momentálne kraľujú sociálnym sieťam. Poznáte, aké špecifikácie si Instagram a TikTok vyžadujú? Ak nie, nič sa nedeje. My sme na týchto sociálnych sieťach ako doma a pripravíme vám autentické videá, vďaka ktorým budete k svojim fanúšikom bližšie.

obrázok služby
play tlačidlo

Spot do televízie

A čo offline médiá? So spotmi do televízie to vieme – pripravíme vám ich “od piky” – počnúc scenárom a končiam kompletným zostrihaným a ozvučeným výstupom, na ktorý hrdo upozorníte všetkých svojich známych, keď sa v televízii objaví. Všetky tieto videá môžeme točiť v exteriéri, no i interiéri, vrátane nášho virtuálneho štúdia so zeleným plátnom.

obrázok služby
play tlačidlo

Videá vhodné na sociálne siete (Facebook, Instagram, Youtube, Linkedin)

Samozrejme, prezentačné video, hoci v kratšej forme, sa výborne hodí aj na sociálne siete ako sú Facebook, Instagram, YouTube či LinkedIn. Takéto videá si vyžadujú rôzne formáty či dĺžku, no v tom sme doma – presne vieme, aké video sa hodí na akú sociálnu sieť i to, aké by malo mať požadované parametre.

Mám záujem