EN
Menu
ikona sluzby
Služby, ktorými posunieme
vašu značku vyššie
ikona sluzby

SEO služby

Čo je to SEO

SEO je skratka pre search engine optimization alebo optimalizáciu pre vyhľadávače. Cieľom SEO je zlepšiť viditeľnosť webu vo vyhľadávačoch (najčastejšie Google). Na takéto zlepšenie existuje niekoľko techník a stratégií, pri ktorých upravujeme web a meníme jeho obsah. Vo výsledku chceme priniesť používateľom webu lepší zážitok, rýchle načítanie stránky, správne zobrazenie na rôznych zariadeniach a čo je najpodstatnejšie, poskytnúť odpovede na otázky, ktoré má používateľ. Pri optimalizácii pre vyhľadávače naozaj myslíme dlhodobo a z naších dlhoročných skúseností vieme ako organic traffic budovať udržatelne.

Analýza kľúčových slov

Ide o prehľad vyhľadávaných výrazov vhodných pre optimalizáciu, aktuálne pozície vo vyhľadávačoch a pozície a sila konkurencie. Analýza kľúčových slov je rozšírená o klasifikačnú časť, pomocou ktorej vieme identifikovať chýbajúce obsahové časti na webe, upraviť štruktúru, doporučiť zmeny v content stratégii a pod. Kľúčové slová sa využívajú pri návrhu nového kvalitného obsahu, úpravu starého alebo k získavaniu spätných odkazov.

Vykonávanie SEO auditov

SEO audit vykonávame hneď na začiatku spolupráce. Výstupy z neho putujú ku klientovi v zrozumiteľnej podobe. Vhodné sú pre programátorov, tvorcov obsahu aj marketérov. Myslíme na to, aby úpravy prinášali efekt a úlohy delíme v pomere effortu a prínosu.

Spätné odkazy

Tzv. linkbuilding patrí k ďalšej aktivite, ktorá k SEO patrí už dlhodobo. Získavanie kvalitných spätných odkazov je dôležité pre autoritu a dôveryhodnosť webu, čo priamo ovplyvňuje pozície vo vyhľadávačoch. Pracuje sa tu s predpokladom, že web, na ktorý smeruje veľa odkazov, je zaujímavejší pre užívateľa. V minulosti bolo pre vyhľadávače ako Google, Bing či Seznam dôležité hlavne koľko odkazov na web vedie. Postupne však rástol tlak na kvalitu a relevanciu. Vyhľadávače sú dnes schopné vyhodnotiť či linky vznikajú postupne, z podobných webov ako ich má konkurencia, v podobnej kvalite linkového profilu (kvalitné vs. menej kvalitné). Na zákalde toho sa rozhodnú či linky vyhodnotia za relevantné a preto ak chcete linky získavať aj nákupom, je nevyhnutné to robiť profesionálne. Využiť je možné napriklád skúsenosti SEO špecialistov z Promiseo.

Monitorovanie a reportovanie

Klientom poskytujeme reporty pravidelne alebo tiež real-time. Reporty obsahujú informácie o návštevnosti, viditeľnosti webu v organickom vyhľadávaní a dosiahnutých cieľoch. Pravidelne monitorujeme dôležité časti webu a prípadne problémy riešime ihneď. V Promiseo sa zameriavame na biznis ciele zákazníka a reportujeme ich napĺňanie.

 

ELCOM logo
Matsuko logo
O2 arena logo
Risskov logo
Cortec logo
Košice IT Valley logo
Klimavex logo
United States Department of State logo
ECO Technologies s.r.o. logo
STU FCHP logo
VSE logo
Košice logo
Načítať ďalšie Chcem spolupracovať

Matúš Szepeši

SEO/Data/IT Specialist

Ľudia na internte často hľadajú odpovede na svoje otázky a potreby. Ak sa chcete objaviť medzi prvými výsledkami týchto hľadaní, musí váš web spĺňať aktuálne SEO štandardy.