EN
Menu

Event

Hľadáte spoľahlivý tím, ktorý vám zorganizuje firemnú akciu na mieru? Práve na to sme tu. Odbremeníme vás od starostí a pripravíme vám špičkový event.

Referencie
play tlačidlo

Firemná akcia podľa vašich predstáv

Či už plánujete event pre malú firmičku alebo veľký korporát, navrhneme vám celú kreatívu. Máte predstavu o téme, v ktorej by sa podujatie malo niesť? Nájdeme a zakúpime rekvizity, aby mali účastníci vášho eventu dokonalý zážitok. Ak ešte neviete, v akom duchu by sa malo vaše podujatie niesť, nič sa nedeje – vymyslíme vám návrhy tém a tú, ktorá vás osloví, rozpracujeme.

obrázok služby
obrázok služby
play tlačidlo

Kompletný program

Či už chystáte ples, firemný večierok či konferenciu, naplánujeme vám program, na ktorý účastníci len tak nezabudnú. Podstatná je predsa zábava, no nie? A do tej spadá nielen šikovný moderátor či moderátorka, ale aj kvalitná hudba v podobe kapely či DJ-a, akrobatických predstavení či dokonca stand-up komikov. Jednoducho – to, čo si téma vášho podujatia vyžiada, to vám zabezpečíme.

Na dobrom evente by nemalo chýbať ani kvalitné jedlo. A aj o to sa postaráme. Zabezpečíme občerstvenie aj catering, ako aj obsluhu a hostesky.

obrázok služby
play tlačidlo

Kompletné technické zabezpečenie

Špičkový event nepotrebuje len skvelý program, ale aj techniku, ktorá ju umožní. S jej zabezpečením máme bohaté skúsenosti, preto vieme odhadnúť, čo bude priestor a podujatie potrebovať. Pripravíme pre vás stage, nastavíme osvetlenie a ozvučenie a prepojíme LED obrazovky či projektor.

Tým však zďaleka nekončíme – po evente vám dodáme aj videozáznam či fotografie, ktorými sa môžete pochváliť nielen interne vo firme, ale aj na sociálnych sieťach.

play tlačidlo

Aké typy eventov robíme?

Sústredíme sa najmä na nasledujúce typy eventov, ale veľmi radi vám pomôžeme so všetkými vašimi nápadmi.

  • Eventy na kľúč
  • Interné all staff meetingy
  • Eventy pre zamestnancov, partnerov či klientov
  • Firemné večierky
obrázok služby

Nerobte si starosti s organizáciou firemného eventu. Zverte sa do rúk nám a pripravte sa na akciu, aká nemala obdobu.

obrázok služby
Mám záujem