EN
Menu

Event

Hľadáte eventovú agentúru, spoľahlivý tím, ktorý vám zorganizuje firemnú akciu, konferenciu, oslavu či iné podujatie na mieru? Práve na to sme tu. Odbremeníme vás od starostí a pripravíme vám špičkový event, z ktorého budú návštevníci odchádzať s pocitmi, ktoré v nich chcete nechať.

Referencie
play tlačidlo

Firemná akcia podľa vašich predstáv

Či už plánujete malý event ako off-site pre tím alebo konferenciu či viacdňové podujatie pre korporát, navrhneme vám celú dramaturgiu a kreatívu. Máme skúsenosti a naša agentúra pripraví ako eventovú stránku tak zabezpečí zaujímavý a pútavý obsah. Nájdeme a zakúpime rekvizity, vyrobíme tlačoviny, navrhneme a postavíme stage a vymyslíme aj zaujímavý sprievodný program či after-party aby mali účastníci vášho eventu dokonalý zážitok. Ak ešte neviete, v akom duchu by sa malo vaše podujatie niesť, nič sa nedeje – vymyslíme vám návrhy tém a tú, ktorá vás osloví, rozpracujeme. Podujatie pripravíme tak aby plnilo vaše ciele. 

So organizáciou podujatí nám už dôverovali   napríklad firmy ako Deutsche Telekom, Caterpillar, Carmeuse, Solar Turbines, Civitta, Letisko Košice…

obrázok služby
obrázok služby
play tlačidlo

Kompletný program

Či už chystáte ples, firemný večierok či konferenciu, naplánujeme vám program, na ktorý účastníci len tak nezabudnú. Podstatná je predsa zábava, no nie? A do tej spadá nielen šikovný moderátor či moderátorka, ale aj kvalitná hudba v podobe kapely či DJ-a, akrobatických predstavení či dokonca stand-up komikov. Jednoducho – to, čo si téma vášho podujatia vyžiada, to vám zabezpečíme. V Promiseo máme databázu umelcov, moderátorov a všetkého, čo na event môžete potrebovať.

Na dobrom evente by nemalo chýbať ani kvalitné jedlo. A aj o to sa postaráme. Zabezpečíme občerstvenie aj catering, ako aj obsluhu a hostesky. Všetkých našich dodávateľov máme overených. Nemusíte teda nič riskovať.

obrázok služby
play tlačidlo

Kompletné technické zabezpečenie

Špičkový event nepotrebuje len skvelý program, ale aj techniku, ktorá ju umožní. S jej zabezpečením máme bohaté skúsenosti, preto vieme odhadnúť, čo bude priestor a podujatie potrebovať. Pripravíme pre vás stage, nastavíme osvetlenie a ozvučenie a prepojíme LED obrazovky či projektor.

Tým však zďaleka nekončíme – po evente vám dodáme aj videozáznam či fotografie, ktorými sa môžete pochváliť nielen interne vo firme, ale aj na sociálnych sieťach. Váš event bez problémov odstreamujeme do celého sveta, zabezpečíme fotografovanie či afermovie.

play tlačidlo

Aké typy eventov robíme?

Sústredíme sa najmä na nasledujúce typy eventov, ale veľmi radi vám pomôžeme so všetkými vašimi nápadmi.

  • Eventy na kľúč
  • Interné all staff meetingy, off-site
  • Eventy pre zamestnancov, partnerov či klientov
  • Otvorenie pobočiek, nových projektov
  • Firemné večierky
  • Vzácne návštevy
  • Podujatia zamerané na aktiváciu
  • Podujatia zamerané na employer branding
  • Konferencie, Webináre, Livestreamy
obrázok služby

Nerobte si starosti s organizáciou firemného eventu. Zverte sa do rúk nám a pripravte sa na akciu, na ktorú tak skoro nezabudnete.

obrázok služby
Mám záujem