EN
Menu
ikona sluzieb
Služby, ktorými posunieme
vašu značku vyššie
Promiseo od roku 2009 zabezpečuje marketingové a komunikačné služby pre najväčšie spoločnosti v krajine, start-upy, ale aj lokálne firmy s digitálnymi ambíciami.

Medzi našich klientov patria predovšetkým firmy z oblastí ako telco, zdravotníctvo, výroba, technológie, turizmus, financie a e-commerce. Náš tím má viac ako 40 profesionálov, ktorí kombinujú znalosti z technologického sveta so skúsenosťami s kreativitou. Firma sa skladá z odborníkov na stratégiu, kreatívu, obsah, dáta, technológie či design.

Promiseo tím

Tento tím vám môže pomôcť dať dokopy vašu marketingovú stratégiu, zlepšiť performance marketing, nastaviť si procesy s interným tímom, zvládnuť sociálne médiá, vyskúšať najnovšie kanály, alebo naopak zlepšiť výkonnosť z Google, vytvoriť profesionálne video, či pripraviť firemný event napríklad na zelenom plátne, zvládnuť osobný brand alebo vyriešiť komunikáciu v kríze. Promiseo má viac ako 40 interných profesionálov pod jednou strechou, ktorých spája jedna kontaktná osoba na rôznych úskaliach, vyskytujúcich sa počas projektu. Promiseo je spoločnosť, ktorá sa nebojí pojmov ako Data, Programmatic, Kreativita, CRM, Ochrana dát, Measurement, Virtuálne Eventy, rozšírená realita, ROI. Spoločnosť robí kreativitu tak, aby dávala zmysel biznisovým cieľom, a performance marketing tak, aby sa nezabúdalo na dlhodobé efekty kampane.
Máme tiež skúsenosti s kampaňami pre firmy predovšetkým v oblasti e-commerce, ktoré majú záujem expandovať do zahraničia, a tiež pre spoločnosti, ktoré sa chcú presadiť na českom a slovenskom trhu.

Ak chcete komplexne zlepšiť váš marketing, zvládnuť aktuálnu situáciu s vaším interným tímom, či potrebujete len nakopnúť vaše SEO, zlepšiť váš LinkedIn, alebo urobiť kvalitnú video produkciu, kontaktujte nás.
Vyberte si službu Kontaktujte nás