EN
Menu

LinkedIn

Bez ohľadu na to, v akej oblasti pracujete, mať firemný LinkedIn profil je čoraz dôležitejšie. Rozbehnite na ňom svoj biznis aj vy a zviditeľnite sa medzi užívateľmi, ktorí podnikajú či pracujú v rovnakej oblasti ako vy.

Referencie

Profesionálna správa LinkedIn profilu

LinkedIn je ideálnou sociálnou sieťou pre každého, kto chce budovať svoju značku (či už osobnú alebo firemnú) medzi ďalšími odborníkmi v oblasti. Práve preto si vyžaduje o niečo serióznejšiu komunikáciu, než ostatné sociálne siete. Náš tím social media špecialistov vám dá odporúčania na typy príspevkov, ktoré sa na LinkedIn hodia a ktoré by ste si, naopak, mali nechať na iné sociálne siete.

obrázok služby

Osobný či firemný profil - o oba sa postaráme

Ak sa necítite na to, aby ste na svoj osobný LinkedIn pripravovali príspevky, nič nie je stratené. Náš copywriterský tím má skúsenosti aj s týmto zákutím LinkedInu a je pripravený za vás napísať profesionálne príspevky, ktoré vyzdvihnú vaše úspechy. Rovnako to platí aj v prípade firemných profilov. Či už potrebujete príspevky v slovenskom alebo anglickom jazyku, pripravíme ich pre vás nielen po textovej, ale aj grafickej stránke.

obrázok služby

Reklama na LinkedIne

Chcete na LinkedIne nájsť nových zamestnancov či kolegov? LinkedIn je spoľahlivou voľbou. Avšak, počítajte s tým, že momentálne LinkedIn nepovoľuje spúšťať reklamy v slovenskom jazyku. Preto svoju cieľovku zasiahnete v angličtine. S tým, ako kampaň kreatívne uchopiť, na akú dobu ju spustiť a na koho ju cieliť, vám poradíme.

obrázok služby

Vrhnite sa na LinkedIn a začnite si budovať sieť kontaktov, vďaka ktorým sa váš firemný či osobný profil dostane presne k ľuďom z vašej oblasti. My vám so všetkým radi pomôžeme.

Mám záujem