EN
Menu

Instagram

Nachádza sa vaša cieľovka na Instagrame? Zistite to spolu s nami. Pripravíme a spustíme vám reklamy, ktoré zaujmú a prinesú vám želané výsledky.

Referencie

Kreativita? Tej sa medze nekladú!

Ak chcete, aby vaša reklama na Instagrame zažiarila, potrebujete zaujímavé vizuály, ktoré vašu cieľovku pobavia, chytia za srdce alebo ju šokujú. Aj preto sa v Promiseo venujeme nielen samotnému nastavovaniu kampaní na Instagrame, ale ideme hlbšie: odporúčame, ktoré formáty sú pre danú značku vhodné a do ktorých sa, naopak nepúšťať. Bola by predsa škoda vyhodiť peniaze na reklamu, ktorá užívateľov Instagramu nezaujme, no nie?

obrázok služby

Netradičné formáty v hlavnej úlohe

Samozrejme, ak najlepšie zafunguje single post alebo story, ideme do toho. No čo takto vyskúšať animované reelsko, sériu troch stories alebo AR filter? Rozšírená realita je každým rokom populárnejšia a vďaka nej môžete na Instagrame preraziť aj vy. A ak si chcete zachovať priazeň svojich fanúšikov, GIFká sú ideálnym spôsobom, ako sa dostať priamo do ich stories.

obrázok služby

Reklama na Instagrame

V Promiseo máme to, ako reklama na Instagrame funguje, v malíčku. Ak ste zvedaví, koľko vás kampaň či boosting bude stáť, závisí to od viacero faktorov – napríklad od cieľov reklamy či od toho, ako rýchlo chcete výsledky dosiahnuť. Radi si s vami sadneme alebo zavoláme, aby sme vám odporučili ten najefektívnejší postup.

obrázok služby

Tak čo, ideme do reklamy na Instagrame spolu? Ozvite sa nám a získajte si užívateľov kreatívnymi kampaňami, ktoré vás odlíšia od konkurencie.

Mám záujem