EN
Menu

Facebook

Viete, že na Facebooku nájdete najmä cieľovku od 35 rokov a vyššie? S tým, ako ju zaujať, máme dlhoročné skúsenosti. A sme pripravení ich využiť vo váš prospech.

Referencie

Reklama na Facebooku nie je len o peniazoch

Samozrejme, že na reklame na Facebooku netreba šetriť. No v prvom rade potrebujete správne nastavenú content stratégiu. S tou vám v Promiseo radi pomôžeme. Po rokoch skúseností vieme odporučiť, aká komunikácia a formáty sa pre vašu značku hodia a čomu sa, naopak vyhnúť.

obrázok služby

Správa profilu a spúšťanie kampaní na Facebooku

S vašou fanpage a Ads Managerom Meta si už nebudete musieť robiť starosti. Naši social media špecialisti budú mať pod palcom plánovanie príspevkov, interakcie, správu celej fanpage i nastavovanie reklám. Správa kampaní a boostovaných príspevkov však nekončí pri ich spustení. Neustále sledujeme ich výsledky, aby sme ich mohli v prípade potreby optimalizovať a zefektívniť.

obrázok služby

Poradíme vám s budgetom i so stratégiou

Koľko potrebujete investovať do reklamy na Facebooku, aby bola efektívna? To závisí od viacerých faktorov. Práve preto je super sadnúť si s našimi social media špecialistami a prejsť si s nimi vaše ciele a finančné možnosti. Podľa nich potom nastavíme stratégiu, určíme, ako dlho a za koľko by mala kampaň bežať, a postaráme sa o jej správu.

obrázok služby

Ste pripravení spustiť reklamu na Facebooku, ktorá bude pre vás efektívna? Ozvite sa nám a pustíme sa do spolupráce.

Mám záujem