EN
Menu

Youtube

YouTube je skvelým kanálom na budovanie značky, prezentáciu, ale aj reklamu. Podeľte sa o svoje produkty či služby so sledovateľmi v nepreskočiteľných videách, alebo odprezentujte svoj podcast, talk show, alebo reportáž.

Referencie

Bumpre, preskočiteľné aj nepreskočiteľné reklamy

Odkomunikujte svoju značku do 6 sekúnd! Že vám to príde nepredstaviteľné? Žiadny problém, sme vám k dispozícii. Práve 6-sekundový bumper na YouTube je ideálnym spôsobom ako zaujať vašu cieľovku. Naše video oddelenie vám ho pripraví a naši špecialisti ho potom nahodia na váš kanál a spustia reklamu.

Ak vám 6 sekúnd nie je po chuti, môžete si zvoliť aj nepreskočiteľnú reklamu s dĺžkou 10 – 15 sekúnd. V oboch prípadoch sú sledovatelia nútení reklamu dopozerať do konca. Ak sa pýtate, či je možné využiť aj dlhšiu reklamu na YouTube, odpoveď je kladná. Tú však môžu užívatelia preskočiť po piatich sekundách.

obrázok služby

Správa YouTube kanálu

Viete, čo všetko má obsahovať správny YouTube kanál? Napríklad zrozumiteľný názov, profilovú i cover fotku, ale aj popis toho, čomu sa venujete. A to nie je všetko! Čo názvy videí a ich popisy či thumbnaily? O všetko sa postaráme. Náš kreatívny tím pripraví všetko podľa potrebných štandardov, takže sa o nastavenia vôbec nemusíte starať. Okrem toho usporiadame vaše videá do zoznamov, aby sa v nich mohli užívatelia ľahšie orientovať.

obrázok služby

Dlhé videá aj YouTube shorts

Klasické videá na šírku sú stále in, no čoraz viac užívateľov – najmä z mladšej generácie – bavia videá na výšku. V Promiseo zvládame oboje, a vieme vám z dlhého videa postrihať shorts, ktorými zasiahnete mladších fanúšikov. Na čo je však potrebné pamätať, sú titulky. Tie dokážu vďaka SEO zlepšiť vyhľadávanie vašej značky na Googli. V Promiseo vám titulky nielen vygenerujeme, ale v prípade potreby aj preložíme do anglického jazyka.

obrázok služby

Zverte správu svojho YouTube do našich rúk a my vám vytvoríme kanál a reklamy, na ktoré budete hrdí.

Mám záujem