EN
Menu

Kľúčový vizuál

Potrebujete jedinečný dizajn, ktorý na prvú povie, čo chcete komunikovať? Kreatívna krv prúdi v každom našom dizajnérovi a práve na takýchto zadaniach si radi zgustnú.

Referencie
play tlačidlo

Ukážte svoju identitu

Záleží na tom, ako komunikuje vaša konkurencia? Samozrejme! Pretože vy chcete robiť niečo úplne iné. Iba tak na seba v očiach potenciálnych zákazníkov upozorníte a vytvoria si k vám vzťah. Ak aj neviete, akým kľúčovým vizuálom či wordingom sa snažia vaši konkurenti osloviť zákazníkov, nič sa nedeje. Na prieskum sme tu my.

play tlačidlo

Prečo je kľúčový dizajn dôležitý?

Ak máte so svojimi zákazníkmi vytvorenú emocionálnu väzbu, radi sa k vám vracajú. Aj vaše hodnoty, postoje a to, kto ste, dokážeme pretaviť do kľúčového vizuálu, ktorý bude vašu komunikáciu sprevádzať v online i offline svete. Ukážte, kto ste naprieč všetkými marketingovými materiálmi.

play tlačidlo

Čo všetko zahŕňa kľúčový vizuál?

Logo, farebná schéma, typografia i dizajn manuál. Či už potrebujete svoju značku oživiť, alebo ju vymyslieť od piky, naši dizajnéri sa podrobne pozrú na vašu značku a jej hodnoty, a pretavia ich do vizuálnej identity tak, aby ste sa odlíšili od konkurencie a zaujali svoju cieľovú skupinu.

obrázok podslužby

Chýba vašej značke unikátny kľúčový vizuál? Naše grafické oddelenie je pripravené vytvoriť vám vizuálnu identitu, ktorá vám vyrazí dych.

Mám záujem