EN
Menu

Logo

Vytvoríme vám logo, ktoré bude nielen reprezentovať hodnoty a ciele vašej značky, ale aj sa zapíše do mysle potencionálnych klientov.

Referencie
play tlačidlo

Prečo je logo skvelý nápad?

Najjednoduchší spôsob, ako sa odlíšite od konkurencie? Logo, ktoré je v dnešnej dobe všadeprítomné. Dokáže jednoducho identifikovať vašu značku v online i offline priestore. Avšak rovnako ako ostatné aspekty grafického dizajnu, i logo si vyžaduje samostatnú pozornosť.

play tlačidlo

Jednoduchosť je kľúčová

Pri tvorbe loga je potrebné nielen poznať aktuálne trendy, ale myslieť aj za ne. Bude to, čo je trendy dnes, aj o 10 rokov? Kde všade sa logo bude používať? Bude dostatočne flexibilné? Všetky tieto otázky si kladieme pri jeho tvorbe. A vďaka našim dlhoročným skúsenostiam pre vás pripravíme také, ktoré bude zodpovedať všetkým vyššie spomenutým kritériám.

play tlačidlo

Logom to nemusí končiť

Ak už máte logo, prečo sa rovno nevrhnúť na celú vizuálnu identitu? Tá je s logom veľmi úzko prepojená, čo znamená, že by mali štýlom kráčať ruka v ruke. Koniec koncov, na malých plochách môže logo zaniknúť, no kľúčový vizuál vašu značku odlíši na prvý pohľad.

obrázok podslužby

Ukážte, kto ste s moderným, nadčasovým logom, ktoré pre vás vytvoríme v Promiseu. Ozvite sa nám a pustíme sa do spolupráce.

Mám záujem