EN
Menu

Maskot

Viete, že maskot je jedným z najľahšie zapamätateľných vizuálnych prvkov v komunikácii značky? Majte ho aj vy!

Referencie
play tlačidlo

Nie je maskot ako maskot

Áno, máme na mysli AJ takého, ktorý chodí po hokejových štadiónoch. Maskot je však omnoho viac. So správnym návrhom dokáže vašu značku reprezentovať spôsobom, na ktorý sa neťahá ani logo. Navyše, maskotom môže byť čokoľvek – človek, zvieratko, rastlinka i neživý predmet. Záleží len od toho, v akom segmente pracujete.

play tlačidlo

Neostávame iba pri statike

Chcete vášho maskota rozhýbať? My tiež! Nemusí ostať iba v statických vizuáloch. Dokážeme ho zasadiť do reálneho prostredia či rozanimovať tak, aby ešte viac vynikol jeho charakter a získal si srdcia vašich zákazníkov. A ak z neho náhodou budete chcieť plyšákov, fyzického maskota či hračky, polovica práce je vďaka našim šikovným grafikom a ich tabletom už hotová.

play tlačidlo

Na charakter nemožno zabudnúť

Čo je váš maskot zač? Prečo existuje a čo bude vašim zákazníkom prinášať? To sú trošku filozofické otázky, ktoré sú ale v marketingu kľúčové. Tým, že ich zodpovieme, pre vás nakreslíme takého maskota, ktorý bude mať svoj vlastný charakter a zákazníci sa s ním ľahko stotožnia. A keď si raz vytvoria emocionálnu väzbu, bude ťažké ju pretrhnúť.

obrázok podslužby

Odlíšte sa maskotom, ktorý vás bude reprezentovať v online i offline priestore. Sme pripravení vám ho navrhnúť, nakresliť aj oživiť.

Mám záujem