EN
Menu

Webdesign

Viete, že moderná webstránka dokáže užívateľov nielen zaujať, ale ich aj udržať a zvýšiť šance na nákup produktu či služby? My áno, a poznáme aj spôsob, ako takúto webstránku navrhnúť.

Referencie
play tlačidlo

Bez UX-áka sa nepohnete

Ako poskytnúť vašim užívateľom plnohodnotnú a zmysluplnú skúsenosť? Tým, že ich poznáte. Našťastie, s nami si o nich nemusíte robiť žiadne prieskumy. Naši grafici rozumejú cieľovej skupine a jej potrebám a na ich základe navrhnú webovú stránku tak, aby si užívatelia jej návštevu nielen užili, ale na nej aj vykonali akciu, ktorú vyžadujete – či už je to nákup, vyplnenie formulára alebo prečítanie blogu.

play tlačidlo

Responzívnosť je kľúčová

Prezeráte si webstránky na mobile? Tak potom patríte medzi 92,3 % užívateľov, ktorí surfujú na internete cez mobil. A na to je dôležité myslieť aj pri návrhu webstránok. V našom tíme sú UX dizajnéri, ktorí majú s návrhom webstránok nielen dlhoročné skúsenosti, ale sledujú aj najnovšie trendy, takže vedia, ako vytvoriť moderný web, ktorý dobre ukáže na mobile, tablete i počítači.

play tlačidlo

Brand, e-shop či hiring

Chcete prostredníctvom webu odprezentovať svoju značku? Alebo predať svoj produkt, či službu? Alebo nájsť do svojho tímu nových kolegov? V našom portfóliu sa nachádzajú webstránky rôzneho typu prispôsobených cieľom našich klientov. A ak náhodou aj neviete, akú webovú stránku potrebujete, žiadny problém. Sadneme si s vami, vypočujeme si vaše potreby a ciele a na základe nich vám vytvoríme webstránku, ktorá splní nielen vaše očakávania, ale aj očakávania vašich klientov.

obrázok podslužby

Ste pripravení priniesť vašim užívateľom novú, modernú a responzívnu webstránku? Ozvite sa nám a začnite sa tešiť na váš nový web!

Mám záujem