Grafika - Dizajn, ktorý predáva | Promiseo

Dizajn, ktorý predáva

Vizuálna identita, rebranding, UX/UI, online či offline grafika. Žijeme v dobe vizuálnej, a to, čo nie je na prvý pohľad pekné, nezaujme. Vizuál predáva, a to majte na pamäti.

Čo je to dizajn

Dizajn reprezentuje to, ako je možné nápady a posolstvá vyjadriť obrazom bez slov. Je dôležitou súčasťou reklamnej komunikácie a v dobe sociálnych sietí a vizuálnych obsahov tvorí dizajn jadro komunikácie mnohých veľkých značiek. V Promiseu aplikujeme najmodernejšie trendy dizajnu a reklamy do kreatívnych riešení v online aj offline reklame.

Nadizajnovať sa dá všetko

Hranice vizuálneho stvárnenia dnes takmer neexistujú. Od dizajnu a grafiky pre jednotlivé reklamné texty a posolstvá je možné aj dizajnovať logo, brandovú identitu cez zariadenie firmy a vizitky až po firemné tričká, ale aj web, aplikácie na mieru alebo veľké reklamné plochy. Kombinácia dobrého dizajnu a jedinečného textu podporí reklamu každej firmy.

Dôležitá úloha dizajnu

Vizuálne stvárnenie má dnes prednosť a neplatí to len v reklame. Pravidelne vznikajú aj mnohé sociálne siete zamerané čisto na vizuálny obsah a text je zastúpený len v minimálnej miere. Dizajn dokáže na malom priestore a v krátkom čase vyjadriť mnoho, a to bez toho, aby stál používateľov veľa času. Jednoduchosť a údernosť vizuálnych obsahov simuluje rýchlosť každodenného života a funkčnosť reklamy.

Spomeňte si na slová, ktoré ste určite počuli už na základnej škole: “Jeden obrázok sa rovná tisíc slov.”

Máte záujem o túto službu ?