EN
Menu

Neštandardné siete

Hľadáte zaujímavé možnosti PPC inzercie? Žiadny problém! Waze, Reddit či Inres sú netradičné, no zato potenciálne miesta, kde svoju cieľovku zasiahnete.

Referencie
play tlačidlo

Waze

Máte pobočky a kamenné predajne? Zviditeľnite sa v navigačnej appke Waze, ktorá si získala priazeň obrovského množstva vodičov. Okrem toho, že sa váš obchod, reštaurácia, kaviareň či pobočky zobrazia v aplikácii ako reklama, navigácia privedie vodičov priamo k vám.

obrázok služby
play tlačidlo

Reddit

Chcete zaujať vysoko zainteresované publikum, ktoré sa sústredí na špecifickú tému? Tak potom je fórum ako Reddit tou správnou platformou. Práve vďaka záujmom užívateľov sa vaša message dostane k ľuďom, ktorí ju ocenia a existuje pri nich vysoká šanca, že vašu službu aktívne či pasívne hľadajú.

obrázok služby
play tlačidlo

Inres

Chcete cieliť svoju reklamu na rôzne slovenské regióny alebo čitateľov konkrétnych žurnalistických online plátkov ako SME, Korzár, Fičí, Aktuality, Index, Diva.sk a ďalšie? Inres je ideálnym riešením. Okrem toho, že ponúka okamžité spustenie reklám, môžete cez neho inzerovať aj produkty, ktoré napríklad Google zakazuje.

obrázok služby
Mám záujem