EN
Menu

Google

Propagácia vo vyhľadávaní, či nákup reklamy cielenej veľmi presne v najväčsom programatickom nástroji sveta. Aj to ponúka Google Ads. Google Partner sme v Promiseo už od roku 2015. Máme skúsenosti s novinkami a vychytávkami, roky dát a skúseností, ktoré vaše kampane nakopnú rýchlo a efektívne a Google kampane môžeme spravovať aj vám.

Referencie
play tlačidlo

Prečo je Google reklama super nápad?

Google vďaka gigantickému množstvu dát o užívateľoch používa tie najpresnejšie signály o publiku pre čo najefektívnejší výkon reklám. Keď nie ste viditeľní na Googli, akoby ste ani neboli. Navyše, poskytuje široké možnosti formátov pre vašu reklamu a to od videí na YouTube, výsledky vo vyhľadávaní až po bannerové a predajné reklamy. Google patrí dnes medzi špičku v automatizácii a AI-based riešeniach, využívaných práve v Google reklamách.

obrázok služby
obrázok služby
play tlačidlo

Reklama vo Vyhľadávaní Google

Zasiahnite svojich zákazníkov presne v momente, keď si vyhľadávajú vašu službu či produkt. Reklamy vo vyhľadávaní patria dlhodobo k jedným z najefektívnejších spôsobov efektívnej online reklamy. Zaistite si prvé miesto vo vyhľadávači na relevantné kľúčové slová a získajte nových zákazníkov.

obrázok služby
play tlačidlo

Display

Dostaňte sa zákazníkom do povedomia a zaistite, aby si ľudia všimli vašu značku alebo produkt. Pripomínajte sa návštevníkom vašej webstránky personalizovanou reklamou a premeňte ich na zákazníkov. To sú najbežnejšie spôsoby využitia bannerovej reklamy a obsahovej siete, vďaka ktorej vieme zobrazovať reklamu v mobilných aplikáciách a na obsahových webových stránkach.

play tlačidlo

Performance Max

Must-have pre všetkých e-commerce podnikateľov boli v minulosti Google nákupy. Dnes tento typ kampane nahrádza plne automatizovaná Performance Max kampaň, ktorú poháňa najnovšia AI od Googlu. Tento typ kampane je zameraný na maximalizáciu konverzií a zvyšovanie tržieb. Vďaka PMax kampani, ktorá funguje naprieč všetkými platformami reklamného systému Google, zastihnete vašich zákazníkov práve v momente, kedy je najväčšia pravdepodobnosť, že to prinesie želanú konverziu alebo nákup. Postupne sa tento typ kampane čoraz viac otvára aj pre Lead-Gen a Travel segmenty, ktorým pomáha získavať nových zákazníkov.

obrázok služby
obrázok služby
play tlačidlo

YouTube

Video reklama patrí dnes k najrýchlejšie rastúcim online reklamným formátom. Naskočte na tento vlak aj vy a vďaka YouTube ads a jeho formátom dokážete získať veľké množstvo zhliadnutí vášho videa alebo aj efektívne vyrozprávať váš príbeh. Správu vášho YouTube kanálu po obsahovej stránke zas zabezpečí nas social media tím.

obrázok služby
play tlačidlo

Discovery

Ak chcete byť viditeľní v extra Google formáte s vysokou relevanciou cielenia a nízkou cenou za preklik s vysokým konverzným pomerom, vyskúšajte Discovery kampaň. Funguje obzvlášť dobre pre leadových klientov, pre ktorých je dôležité získať prihlášky, formuláre a pod.

Mám záujem