EN
Menu

Microsoft Ads

Zasiahnite zákazníkov, ktorí nevyhľadávajú cez Google. Microsoft Ads je na vzostupe a vy by ste túto platformu nemali pri inzercii vynechať.

Referencie
play tlačidlo

Výhodné ceny za inzerciu

Microsoft Ads je rastúcou platformou, a to znamená, že ponúka inzerentom výhody, ktorými sa snaží prebiť svojich konkurentov. Nielenže ponúka nižšie ceny ako Google Ads, no dokáže aj efektívnejšie cieliť segmenty ako sú zamestnanie, vyššia veková kategória so zvýšenou kúpyschopnosťou a ďalšie. Okrem toho dostanete na uvítanie aj extra kredit. A to sa už oplatí, čo poviete?

obrázok služby
obrázok služby
play tlačidlo

Pestrá ponuka formátov

Podobne ako pri reklame na Googli, ani v prípade Microsoft Advertising sa nemusíte obmedzovať iba na reklamu vo vyhľadávaní. Aj Microsoft Ads ponúka display či video reklamy, a dokonca aj na pripojenej televízii. Okrem toho ich nájdete na portáloch Bing, Yahoo a MSN.

obrázok služby
play tlačidlo

Príprava a nastavenie inzercie

Okrem spustenia a optimalizácie PPC reklám v Microsoft Ads vám ich v spolupráci s naším kreatívnym či video oddelením dokážeme pripraviť na mieru. Vám tak odpadajú starosti nielen s nastavením, ale aj prípravou reklamy. Inými slovami – nechajte všetko na nás a my vám vytvoríme a spustíme reklamy, ktoré sa dostanú k vašej cieľovke.

Mám záujem