EN
Menu

Traffic manager

Je nám ľúto, ale daná pozícia je momentálne obsadená.

Náplň práce

Organizovanosť

Miluješ poriadok a usporiadanosť. Vieš si určiť priority, dohliadnuť na dodržanie deadlinov, no v prípade potreby ich aj posunúť.

 

Prehľad

Vieš, kto má čo na starosti a ako fungujú procesy. Dohliadaš na to, aby mal každý priradenú svoju úlohu a aby komunikácia prebiehala hladko a bezproblémovo.

 

Trpezlivosť

Občas sa toho v práci nakopí viac. Zachovávaš si chladnú hlavu a veríš v pozitívny výsledok, aj keď tomu momentálne okolnosti nenasvedčujú.

 

Tímovosť a dobrá nálada

V práci tráviš tretinu dňa, preto si tých osem hodín treba užiť. Vychádzaš s ľuďmi, máš zmysel pre humor a nestrániš sa povzbudivého úsmevu či zloženia pochvaly.

Zamestnanecké benefity

  • Vzdelanie je pre nás dôležité a preto posielame ľudí na domáce aj zahraničné konferencie.
  • U nás dostaneš príležitosť pracovať na podnetných a zaujímavých projektoch. Poskytneme ti priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, ktoré ti pomôžeme pretaviť do praxe. Nebojíme sa ani tvojej iniciatívy a konštruktívnych nápadov.
  • Ak môžeme niečo stopercentne potvrdiť, tak je to to, že u nás nezažiješ rutinu a vďaka našim oddeleniam môžeš zažiť deň kreatívca, ale aj dátového človeka.
  • Ľudia sú u nás spokojní, a preto je fluktuácia úplne minimálna. Naopak – stále sa rozrastáme a otvárame nové pracovné miesta.
  • Tvoríme skvelú partiu kolegov s každým oddelením.
  • Ponúkame flexibilný pracovný čas.
  • U nás sa vždy nájde čas aj na relax, preto si môžeme kedykoľvek zahrať stolný futbal či Xbox a súčasťou sú aj pravidelné teambuildingy.
  • Ak ťa desí korporát, u nás sa ti bude páčiť – v našich útulných priestoroch v centre mesta panuje otvorenosť, úprimnosť a zmysel pre humor.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Organizovanosť
Manažovanie
Tímovosť
Multitasking
Komunikatívnosť
Kreativita
Angličtina

Ohodnotenie

Možnosť spolupráce na TPP alebo faktúru. Je na tebe, ktorá forma spolupráce ti vyhovuje. Ponukáné platové ohodnotenie sa pohybuje od 1 000 € - 2 000 € + záleží od tvojich predchadzajúcich skúseností.

Radi ťa teda privítame v našom tíme!

S novou prácou získaš aj balíček školení a know-how, ktoré ťa pretlačia do TOP tried v reklamnej sfére. Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať.

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie

Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach. Chcel/a by si pracovať s novinkami v oblasti marketingu a myslíš si, že to zvládneš? Ozvi sa nám na hr@promiseo.com.