Menu

PPC špecialista

Zašli CV alebo zisti viac

Náplň práce

Kliky sú základ

Máš skvelú mušku a tvoja optimalizácia nikdy neminie svoj cieľ. Vieš, že tvojou najsilnejšou zbraňou sú dáta a dokážeš z nich vyžmýkať maximum.

S PPC systémami si rozumieš bez slov

Už 2 až 3 roky rozprávaš jazykom Google Ads a Analytics, ide ti to s Sklik, no nezľakneš sa ani aktívnej práce s feedmi. A ak dokážeš pracovať s cenovými porovnávačmi, potom máš presne to, čo hľadáme.

Hlava, ktorej to páli

Myslí ti to analyticky, máš prehlad vo svete marketingu a rozhoduješ sa na základe dát. Chytáš sa možnosti naučiť sa niečo nové a komunikácia so zákazníkmi ti nie je cudzia.

Zamestnanecké benefity

  • Vzdelanie je pre nás dôležité a preto posielame ľudí na domáce aj zahraničné konferencie.
  • U nás dostaneš príležitosť pracovať na podnetných a zaujímavých projektoch. Poskytneme ti priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, ktoré ti pomôžeme pretaviť do praxe. Nebojíme sa ani tvojej iniciatívy a konštruktívnych nápadov.
  • Ak môžeme niečo stopercentne potvrdiť, tak je to to, že u nás nezažiješ rutinu a vďaka našim oddeleniam môžeš zažiť deň kreatívca, ale aj dátového človeka.
  • Ľudia sú u nás spokojní, a preto je fluktuácia úplne minimálna. Naopak – stále sa rozrastáme a otvárame nové pracovné miesta.
  • Tvoríme skvelú partiu kolegov s každým oddelením.
  • Ponúkame flexibilný pracovný čas.
  • U nás sa vždy nájde čas aj na relax, preto si môžeme kedykoľvek zahrať stolný futbal či Xbox a súčasťou sú aj pravidelné teambuildingy.
  • Ak ťa desí korporát, u nás sa ti bude páčiť – v našich útulných priestoroch v centre mesta panuje otvorenosť, úprimnosť a zmysel pre humor.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Google Ads
Google Analytics
Feedy (Google merchant center, Mergado)
Cenové porovnávače (Heureka, Glami, Favi…)
Základy JavaScriptu (príjemný bonus :)
Angličtina

Ohodnotenie

Možnosť spolupráce na TPP alebo faktúru. Je na tebe, ktorá forma spolupráce ti vyhovuje. Ponukáné platové ohodnotenie sa pohybuje od 1 200 € - 2 100 € + záleží od tvojich predchadzajúcich skúseností.

Radi ťa teda privítame v našom tíme!

S novou prácou získaš aj balíček školení a know-how, ktoré ťa pretlačia do TOP tried v reklamnej sfére. Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať.

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie

Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach. Chcel/a by si pracovať s novinkami v oblasti marketingu a myslíš si, že to zvládneš? Ozvi sa nám na hr@promiseo.com.