EN
Menu

Performance Specialist

Je nám ľúto, ale daná pozícia je momentálne obsadená.

Náplň práce

Tvoja cesta je dláždená dátami

Dokážeš čítať v štatistikách a na ich základe zhodnotiť, čo funguje a čo treba zlepšiť. Pri navrhovaní kampaní sa dokážeš vyhrať s informáciami a vhodne skombinovať dostupné budgety klientov s najlepšími potenciálnymi výsledkami.

 

PPC systémy

V rozhraní Google Ads a Google Analytics sa dokážeš orientovať aj 10 sekúnd po zobudení, v Sklik tak 30. A ak máš skúsenosti aj s cenovými porovnávačmi, je to len výhoda.

 

Proaktívny prístup a samostatnosť

Chceš pre klientov to najlepšie a preto sleduješ najnovšie trendy a neváhaš ich implementovať do už bežiacich kampaní. Ak ti niečo nie je jasné, nerobí ti problém opýtať sa, a naopak – ak od teba kolegovia/kolegyne niečo potrebujú, ochotne poradíš.

Zamestnanecké benefity

  • Vzdelanie je pre nás dôležité a preto posielame ľudí na domáce aj zahraničné konferencie.
  • U nás dostaneš príležitosť pracovať na podnetných a zaujímavých projektoch. Poskytneme ti priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, ktoré ti pomôžeme pretaviť do praxe. Nebojíme sa ani tvojej iniciatívy a konštruktívnych nápadov.
  • Ak môžeme niečo stopercentne potvrdiť, tak je to to, že u nás nezažiješ rutinu a vďaka našim oddeleniam môžeš zažiť deň kreatívca, ale aj dátového človeka.
  • Ľudia sú u nás spokojní, a preto je fluktuácia úplne minimálna. Naopak – stále sa rozrastáme a otvárame nové pracovné miesta.
  • Tvoríme skvelú partiu kolegov s každým oddelením.
  • Ponúkame flexibilný pracovný čas.
  • U nás sa vždy nájde čas aj na relax, preto si môžeme kedykoľvek zahrať stolný futbal či Xbox a súčasťou sú aj pravidelné teambuildingy.
  • Ak ťa desí korporát, u nás sa ti bude páčiť – v našich útulných priestoroch v centre mesta panuje otvorenosť, úprimnosť a zmysel pre humor.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Google Ads
Google Analytics
Feedy (Google merchant center, Mergado)
Cenové porovnávače (Heureka, Glami, Favi…)
Základy JavaScriptu (príjemný bonus :)
Angličtina

Ohodnotenie

Možnosť spolupráce na TPP alebo faktúru. Je na tebe, ktorá forma spolupráce ti vyhovuje. Ponukáné platové ohodnotenie sa pohybuje od 1500 € - 2 500 € + záleží od tvojich predchadzajúcich skúseností.

Radi ťa teda privítame v našom tíme!

S novou prácou získaš aj balíček školení a know-how, ktoré ťa pretlačia do TOP tried v reklamnej sfére. Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať.

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie

Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach. Chcel/a by si pracovať s novinkami v oblasti marketingu a myslíš si, že to zvládneš? Ozvi sa nám na hr@promiseo.com.