EN
Menu

Marketingový špecialista / Stratég

Je nám ľúto, ale daná pozícia je momentálne obsadená.

Náplň práce

Hľadáme kreatívneho marketingového špecialistu/stratéga

Ak máš skúsenosti s riadením kampaní v online prostredí, rozumieš dynamike digitálneho marketingu a vieš inovatívne využívať dostupné nástroje, radi privítame tvoje nápady a odbornosť v Promiseo tíme.

 

Vieš, ktoré kampane valcujú trh a aký formát je teraz TOP

Dokážeš tieto informácie prepojiť s biznis cieľmi a pretaviť ich do úspešných stratégií? Ak si odpovedal/odpovedala ÁNO, tak v tvojich rukách bude segmentácia cieľových trhov, vytváranie cielených obsahových kampaní a meranie výkonnosti.

 

Zmysel pre zodpovednosť

Nebojíš sa pracovať pod tlakom a dokážeš kombinovať analytické myslenie s kreativitou pri vytváraní marketingových kampaní? Buď zodpovedný/zodpovedná za komplexné stratégie, ktoré nám pomôžu dosiahnuť ciele našich klientov a posunúť ich, ale aj nás na vyššiu úroveň.

Zamestnanecké benefity

  • Vzdelanie je pre nás dôležité a preto posielame ľudí na domáce aj zahraničné konferencie.
  • U nás dostaneš príležitosť pracovať na podnetných a zaujímavých projektoch. Poskytneme ti priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, ktoré ti pomôžeme pretaviť do praxe. Nebojíme sa ani tvojej iniciatívy a konštruktívnych nápadov.
  • Ak môžeme niečo stopercentne potvrdiť, tak je to to, že u nás nezažiješ rutinu a vďaka našim oddeleniam môžeš zažiť deň kreatívca, ale aj dátového človeka.
  • Ľudia sú u nás spokojní, a preto je fluktuácia úplne minimálna. Naopak – stále sa rozrastáme a otvárame nové pracovné miesta.
  • Tvoríme skvelú partiu kolegov s každým oddelením.
  • Ponúkame flexibilný pracovný čas.
  • U nás sa vždy nájde čas aj na relax, preto si môžeme kedykoľvek zahrať stolný futbal či Xbox a súčasťou sú aj pravidelné teambuildingy.
  • Ak ťa desí korporát, u nás sa ti bude páčiť – v našich útulných priestoroch v centre mesta panuje otvorenosť, úprimnosť a zmysel pre humor.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Komunikatívnosť
Samostatnosť
Kreativita
Nápaditosť
Analýza trhu

Ohodnotenie

Možnosť spolupráce na TPP, faktúru. Je na tebe, ktorá forma spolupráce ti vyhovuje. Ponukáné platové ohodnotenie sa pohybuje od 1 500 € - 2 500 € + záleží od tvojich predchadzajúcich skúseností.

Radi ťa teda privítame v našom tíme!

S novou prácou získaš aj balíček školení a know-how, ktoré ťa pretlačia do TOP tried v reklamnej sfére. Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať.

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie

Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach. Chcel/a by si pracovať s novinkami v oblasti marketingu a myslíš si, že to zvládneš? Ozvi sa nám na hr@promiseo.com.