Junior Frontend Developer

Zašli CV alebo zisti viac

Náplň práce

 • Frontend development – V našom tíme kódujeme všetko od mailových podpisov, cez newslettre až po prepracované e-shopy. Mal by si byť schopný písať čistý kód a základy HTML a CSS mať v malíčku. Na nich totiž budeš budovať elegantné riešenia zapeklitých problémov. Rozhodne je fajn, keď máš aj základy JavaScriptu a vieš pracovať s jQuery. Väčšina webov, ktoré u nás pripravujeme je postavená na systéme Wordpress. Jeho znalosť je výhodou, ale nie je nutná.
 • Spolupráca s ostatnými špecialistami – Nie sme korporát a náš IT tím je stále pomerne malý a všestranný. Očakávame, že hoci si špecialista v IT, nestratíš sa ani v základoch iných oblastí. Hovorí ti niečo Google Analytics? SEO? UX? Fajn. Ak budeš chcieť, stretneš sa aj s užívateľským výskumom, A/B testami alebo si vyskúšaš navrhnúť technické vylepšenia pre zlepšenie predaja na webe nášho klienta.
 • Samostatné riešenie problémov – Sme tím a sme v tom spolu. Ak je nejaký problém, dávame hlavy dokopy, hľadáme riešenia a máme to radi. Prvá by však vždy mala prísť vlastná snaha, iniciatíva a proaktivita.
 • Kontrola vlastných výstupov – Keď odovzdávaš zadanie, očakávame, že bude spracované kvalitne. Zbytočne si otáčať základné chyby nám nedáva význam.

Zamestnanecké benefity

 • Vzdelanie je pre náš dôležité a preto posielame ľudí na domáce aj zahraničné konferencie.
 • U nás dostaneš príležitosť pracovať na podnetných a zaujímavých projektoch. Poskytneme ti priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, ktoré ti pomôžeme pretaviť do praxe. Nebojíme sa ani tvojej iniciatívy a konštruktívnych nápadov.
 • Ak môžeme niečo stopercentne potvrdiť, tak je to to, že u nás nezažiješ rutinu a vďaka našim oddeleniam môžeš zažiť deň kreatívca, ale aj dátového človeka.
 • Ľudia sú u nás spokojní, a preto je fluktuácia úplne minimálna. Naopak – stále sa rozrastáme a otvárame nové pracovné miesta.
 • Tvoríme skvelú partiu kolegov s každým oddelením.
 • Ponúkame flexibilný pracovný čas.
 • U nás sa vždy nájde čas aj na relax, preto si môžeme kedykoľvek zahrať stolný futbal či Xbox a súčasťou sú aj pravidelné teambuildingy.
 • Ak ťa desí korporát, u nás sa ti bude páčiť – v našich útulných priestoroch v centre mesta panuje otvorenosť, úprimnosť a zmysel pre humor.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

HTML
CSS
JavaScript
jQuery

Ohodnotenie

Možnosť spolupráce na TPP alebo faktúru. Je na tebe, ktorá forma spolupráce ti vyhovuje. Ponukáné platové ohodnotenie sa pohybuje od 1 500 € + záleží od tvojich predchadzajúcich skúseností.

Radi ťa teda privítame v našom tíme!

S novou prácou získaš aj balíček školení a know-how, ktoré ťa pretlačia do TOP tried v reklamnej sfére. Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať.

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie

Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach. Chcel/a by si pracovať s novinkami v oblasti marketingu a myslíš si, že to zvládneš? Ozvi sa nám na hr@promiseo.com.

name