EN
Menu

Interný IT špecialista

Je nám ľúto, ale daná pozícia je momentálne obsadená.

Náplň práce

 • Správa počítačov, systémov a sietí – Zvládaš inštaláciu, aktualizáciu a údržbu počítačov, tlačiarní, monitorov a ďalších zariadení v rámci firmy. Spravuješ softvér a operačné systémy, zabezpečuješ, že všetky počítače majú aktualizovaný operačný systém a potrebný softvér, a staráš sa o ich licencie. Zároveň dohliadaš na to, že dáta sú pravidelne zálohované.
 • Podpora užívateľov – Poskytuješ technickú podporu pre zamestnancov, ktorí majú problémy s hardvérom, softvérom alebo sieťovými nastaveniami. Neváhaš dávať školenia a workshopy zamestnancom ohľadom správneho používania IT zariadení a softvéru, čím zvyšuješ ich IT gramotnosť.
 • Administrácia Office 365 a nové technológie – Vyznáš sa v Office 365, no si hladný/á po nových technológiách, ktoré implementuješ pre efektivitu a produktivitu firmy. Zároveň ale dohliadaš na to, že všetky IT procesy a systémy sú v súlade s príslušnými predpismi a zákonnými požiadavkami.

Zamestnanecké benefity

 • Vzdelanie je pre nás dôležité a preto posielame ľudí na domáce aj zahraničné konferencie.
 • U nás dostaneš príležitosť pracovať na podnetných a zaujímavých projektoch. Poskytneme ti priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, ktoré ti pomôžeme pretaviť do praxe. Nebojíme sa ani tvojej iniciatívy a konštruktívnych nápadov.
 • Ak môžeme niečo stopercentne potvrdiť, tak je to to, že u nás nezažiješ rutinu a vďaka našim oddeleniam môžeš zažiť deň kreatívca, ale aj dátového človeka.
 • Ľudia sú u nás spokojní, a preto je fluktuácia úplne minimálna. Naopak – stále sa rozrastáme a otvárame nové pracovné miesta.
 • Tvoríme skvelú partiu kolegov s každým oddelením.
 • Ponúkame flexibilný pracovný čas.
 • U nás sa vždy nájde čas aj na relax, preto si môžeme kedykoľvek zahrať stolný futbal či Xbox a súčasťou sú aj pravidelné teambuildingy.
 • Ak ťa desí korporát, u nás sa ti bude páčiť – v našich útulných priestoroch v centre mesta panuje otvorenosť, úprimnosť a zmysel pre humor.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Správa zariadení
Office 365
Siete a dáta

Ohodnotenie

Možnosť spolupráce na TPP, faktúru alebo aj popri škole. Je na tebe, ktorá forma spolupráce ti vyhovuje. Ponukáné platové ohodnotenie sa pohybuje od 1 000 € - 1 500 € + záleží od tvojich predchadzajúcich skúseností.

Radi ťa teda privítame v našom tíme!

S novou prácou získaš aj balíček školení a know-how, ktoré ťa pretlačia do TOP tried v reklamnej sfére. Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať.

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie

Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach. Chcel/a by si pracovať s novinkami v oblasti marketingu a myslíš si, že to zvládneš? Ozvi sa nám na hr@promiseo.com.