Copywriter s native češtinou - Promiseo

Copywriter s native češtinou

Náplň práce

  • Čeština v malíčku – Rozumieš po slovensky, ale čeština je tvoj rodný jazyk a dokážeš s ňou teda pracovať v hovorenom aj písomnom prejave na skvelej úrovni. Nerobí ti problém krátky úderný slogan ani rozsiahly PR článok, nebojíš sa kampaňových textov a zvládneš aj nejakú tú tlačovú správu.
  • V tandeme s grafikom – Nie si samotár. Budeš v svorke spolu s dizajnérmi, s ktorými budeš tvoriť a vymýšľať texty na weby, sociálne siete, ale aj do rádií a TV spotov. Nechaj odznieť svoje nápadité myšlienky.
  • ASAP – Texty hneď, texty rýchlo. Si zvyknutý pracovať pod stresom? Občas sa to nakopí a tvojou úlohou bude vyhrabať sa z kopy taskov von a priniesť vždy tie najlepšie výsledky.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Komunikatívnosť
5/5
Kreativita
5/5
Jazyková zdatnosť
5/5
Komunikatívnosť
5/5
Kreativita
5/5
Jazyková zdatnosť
5/5

Zamestnanecké výhody, benefity

U nás budeš pracovať na rôznorodých a zaujímavých projektoch. Priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, iniciatíva a konštruktívne nápady u nás nachádzajú svoje vyjadrenie v praxi. Nehráme to na image a ten korporátny už vôbec nie. Buď taký, aký si. Už na pohovore zistíš akú máme príjemnú, takmer až domácu atmosféru.

Pracovnú dobu považujeme za prežitok, u nás každý vie, kedy je potrebné byť v práci a spraviť čo sa očakáva, kedy treba zamakať a kedy sa dá relaxovať. A my zase vieme, že človek nemôže robiť bez prestávky dva dni v kuse. Máš obdobie, kedy sa potrebuješ sústrediť, nemať nikoho kto ti do toho kecá? Robiť môžeš aj po večeroch, zatiaľ čo cez deň si užívaš hory či pláž.

Celé je to o dôvere a dohode.

Chceš robiť na živnosť, či na TPP? Žiaden problém.

Dohoda alebo čiastočný úväzok? Tiež fajn.

Remote, offsite? Môže byť.

Ohodnotenie

Podľa predošlých skúseností uchádzača.

Radi ťa teda privítame v našom tíme !

Ponúkame prácu v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti. Sme Google Partner a člen Košice IT Valley, tieto partnerstvá nám okrem iného ponúkajú aj mnoho vzdelávacích možností, školení, ktoré členovia nášho tímu radi navštevujú. Pridaj sa k nám, začni rozvíjať svoj potenciál!

Táto pozícia bola už obsadená

Ak si napriek tomu myslíš, že do Promiseo patríš, skús to !

Vyplň formulár nižšie

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

CopyCZ-Priezvisko


Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com