EN
Menu

Náplň práce

Tvorba obsahu

Od nápadu až po finálne video. Vieš, čo je práve in na Facebooku, Instagrame, TikToku a YouTube a dokážeš to implementovať pre našich klientov.

 

Originálne a kreatívne nápady na obsah

Hlava ti bzučí možnosťami, ako odpromovať našich klientov nezabudnuteľným a unikátnym spôsobom. A je jedno, či je to prestížna univerzita, neziskovka alebo zákazník z oblasti e-commerce.

 

Predprodukcia, produkcia a postprodukcia videí

Postačí ti mobil a mikrofón, a skilly v strihaní. Dokážeš komunikovať s ľuďmi a vysvetliť im svoju predstavu, no zároveň si vystačíš aj so samostatnosťou. Aj obyčajné nápady premeníš na videá, z ktorých odpadneme my i cieľovka našich klientov.

 

Sledovanie trendov

Nie si týždeň pozadu, ale vieš, ktoré videá sú práve dnes na rebríčku najsledovanejších. Nečakáš a vyskakuješ zo stoličky, aby si ani jeden z tvojich klientov nebol pozadu.

 

 

Zamestnanecké benefity

  • Vzdelanie je pre nás dôležité a preto posielame ľudí na domáce aj zahraničné konferencie.
  • U nás dostaneš príležitosť pracovať na podnetných a zaujímavých projektoch. Poskytneme ti priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, ktoré ti pomôžeme pretaviť do praxe. Nebojíme sa ani tvojej iniciatívy a konštruktívnych nápadov.
  • Ak môžeme niečo stopercentne potvrdiť, tak je to to, že u nás nezažiješ rutinu a vďaka našim oddeleniam môžeš zažiť deň kreatívca, ale aj dátového človeka.
  • Ľudia sú u nás spokojní, a preto je fluktuácia úplne minimálna. Naopak – stále sa rozrastáme a otvárame nové pracovné miesta.
  • Tvoríme skvelú partiu kolegov s každým oddelením.
  • Ponúkame flexibilný pracovný čas.
  • U nás sa vždy nájde čas aj na relax, preto si môžeme kedykoľvek zahrať stolný futbal či Xbox a súčasťou sú aj pravidelné teambuildingy.
  • Ak ťa desí korporát, u nás sa ti bude páčiť – v našich útulných priestoroch v centre mesta panuje otvorenosť, úprimnosť a zmysel pre humor.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Strihanie videa
TikTok
Instagram
Sledovanie trendov
Komunikatívnosť
Kreativita
Angličtina

Ohodnotenie

Možnosť spolupráce na TPP, faktúru alebo aj popri škole. Je na tebe, ktorá forma spolupráce ti vyhovuje. Ponukáné platové ohodnotenie sa pohybuje od 1 000 € - 1 300 € + záleží od tvojich predchadzajúcich skúseností.

Radi ťa teda privítame v našom tíme!

S novou prácou získaš aj balíček školení a know-how, ktoré ťa pretlačia do TOP tried v reklamnej sfére. Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať.

 

🤳 Úloha pre teba : Natoč nám o sebe krátke video ktorým nás zaujmeš a pošli nám ho spolu so svojimi kontaktnými údajmi na e-mail hr@promiseo.com

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie

Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach. Chcel/a by si pracovať s novinkami v oblasti marketingu a myslíš si, že to zvládneš? Ozvi sa nám na hr@promiseo.com.