EN
Menu

Content creator

Je n├ím ─ż├║to, ale dan├í poz├şcia je moment├ílne obsaden├í.

N├ípl┼ł pr├íce

Tvorba obsahu

Od n├ípadu a┼ż po fin├ílne video. Vie┼í, ─Źo je pr├íve in na Facebooku, Instagrame, TikToku a YouTube a dok├í┼że┼í to implementova┼ą pre na┼íich klientov.

 

Origin├ílne a kreat├şvne n├ípady na obsah

Hlava ti bzu─Ź├ş mo┼żnos┼ąami, ako odpromova┼ą na┼íich klientov nezabudnute─żn├Żm a unik├ítnym sp├┤sobom. A je jedno, ─Źi je to prest├ş┼żna univerzita, neziskovka alebo z├íkazn├şk z oblasti e-commerce.

 

Predprodukcia, produkcia a postprodukcia vide├ş

Posta─Ź├ş ti mobil a mikrof├│n, a skilly v strihan├ş. Dok├í┼że┼í komunikova┼ą s ─żu─Ćmi a vysvetli┼ą im svoju predstavu, no z├írove┼ł si vysta─Ź├ş┼í aj so samostatnos┼ąou. Aj oby─Źajn├ę n├ípady premen├ş┼í na vide├í, z ktor├Żch odpadneme my i cie─żovka na┼íich klientov.

 

Sledovanie trendov

Nie si t├Ż┼żde┼ł pozadu, ale vie┼í, ktor├ę vide├í s├║ pr├íve dnes na rebr├ş─Źku najsledovanej┼í├şch. Ne─Źak├í┼í a vyskakuje┼í zo stoli─Źky, aby si ani jeden z tvojich klientov nebol pozadu.

 

 

Zamestnaneck├ę benefity

  • Vzdelanie je pre n├ís d├┤le┼żit├ę a preto posielame ─żud├ş na dom├íce aj zahrani─Źn├ę konferencie.
  • U n├ís dostane┼í pr├şle┼żitos┼ą pracova┼ą na podnetn├Żch a zauj├şmav├Żch projektoch. Poskytneme ti priestor na sebarealiz├íciu a uplatnenie vlastn├Żch n├ípadov, ktor├ę ti pom├┤┼żeme pretavi┼ą do praxe. Neboj├şme sa ani tvojej iniciat├şvy a kon┼ítrukt├şvnych n├ípadov.
  • Ak m├┤┼żeme nie─Źo stopercentne potvrdi┼ą, tak je to to, ┼że u n├ís neza┼żije┼í rutinu a v─Ćaka na┼íim oddeleniam m├┤┼że┼í za┼żi┼ą de┼ł kreat├şvca, ale aj d├ítov├ęho ─Źloveka.
  • ─Żudia s├║ u n├ís spokojn├ş, a preto je fluktu├ícia ├║plne minim├ílna. Naopak – st├íle sa rozrast├íme a otv├írame nov├ę pracovn├ę miesta.
  • Tvor├şme skvel├║ partiu kolegov s ka┼żd├Żm oddelen├şm.
  • Pon├║kame flexibiln├Ż pracovn├Ż ─Źas.
  • U n├ís sa v┼żdy n├íjde ─Źas aj na relax, preto si m├┤┼żeme kedyko─żvek zahra┼ą stoln├Ż futbal ─Źi Xbox a s├║─Źas┼ąou s├║ aj pravideln├ę teambuildingy.
  • Ak ┼ąa des├ş korpor├ít, u n├ís sa ti bude p├í─Źi┼ą ÔÇô v na┼íich ├║tuln├Żch priestoroch v centre mesta panuje otvorenos┼ą, ├║primnos┼ą a zmysel pre humor.

Osobnostn├ę predpoklady a zru─Źnosti

Strihanie videa
TikTok
Instagram
Sledovanie trendov
Komunikat├şvnos┼ą
Kreativita
Angli─Źtina

Ohodnotenie

Mo┼żnos┼ą spolupr├íce na TPP, fakt├║ru alebo aj popri ┼íkole. Je na tebe, ktor├í forma spolupr├íce ti vyhovuje. Ponuk├ín├ę platov├ę ohodnotenie sa pohybuje od 1 000 ÔéČ - 1 300 ÔéČ + z├íle┼ż├ş od tvojich predchadzaj├║cich sk├║senost├ş.

Radi ┼ąa teda priv├ştame v na┼íom t├şme!

S novou pr├ícou z├şska┼í aj bal├ş─Źek ┼íkolen├ş a know-how, ktor├ę ┼ąa pretla─Źia do TOP tried v reklamnej sf├ęre. Pon├║kame ti kari├ęru v t├şme certifikovan├Żch ┼ípecialistov. Pr├íca u n├ís nie je nikdy jednotv├írna, ka┼żd├Ż de┼ł sa objavuj├║ nov├ę v├Żzvy a pr├şle┼żitosti, s ktor├Żmi sa neboj├şme popasova┼ą.

 

­čĄ│ ├Üloha pre teba : Nato─Ź n├ím o sebe kr├ítke video ktor├Żm n├ís zaujme┼í a po┼íli n├ím ho spolu so svojimi kontaktn├Żmi ├║dajmi na e-mail hr@promiseo.com

Ak m├í┼í o poz├şciu z├íujem a sp─║┼ła┼í na┼íe po┼żiadavky, vyp├ş┼í kontaktn├Ż formul├ír ni┼ż┼íie

Neust├íle h─żad├íme nov├Żch odborn├şkov v mnoh├Żch oblastiach. Chcel/a by si pracova┼ą s novinkami v oblasti marketingu a mysl├ş┼í si, ┼że to zvl├ídne┼í? Ozvi sa n├ím na hr@promiseo.com.