EN
Menu

Office asistent/ka

Je nám ľúto, ale daná pozícia je momentálne obsadená.

Náplň práce

 • Sympatický/á na prvý pohľadBudeš prvou osôbkou, ktorú uvidia naši klienti, takže práve ty urobíš pozitívny prvý dojem. 
 • Udržiavanie všeobecnej pohody – Neustály prístup bateriek a energeťákov, nákup kávy či organizovanie teambuildingov. Ani sa nenazdáš a staneš sa najžiadanejšou osobou v kolektíve, bez ktorej si žiadny kolega nedokáže predstaviť svoj pracovný deň. 😉
 • Telefonovačky – Rezervácie priestorov, lokalít, kontrola dostupnosti tovarov a porovnávanie cenových ponúk na rôzne produkty a služby. Aj preto by si mal/a v práci s EXCELom EXCELovať a byť ready vybaviť aj nemožné. Pomaly si pridávaj slovo “prezistím” do svojho slovníka.
 • Behačky – Na poštu, do mesta, hore a dole po schodoch, zo zasadačky na recepciu, z recepcie za tímom a od tímu späť za šéfom. Táto práca nie je nič pre lenivcov a aspoň si môžeš trochu obmedziť aj svoj rozvrh v posilke.
 • Tisíc ďalších drobností – Práca v našej agentúre je každý deň iná a určite sa ti pod nohy pripletú aj aktuálne neidentifikovateľné požiadavky, ktoré zahŕňajú napríklad zdobenie vianočného stromčeka či vkusné pohadzovanie lupienkov ruží pri natáčaní videa. Flexibilita, prispôsobivosť a zdravý nadhľad je preto tvojou veľkou výhodou.

Zamestnanecké benefity

 • Vzdelanie je pre nás dôležité a preto posielame ľudí na domáce aj zahraničné konferencie.
 • U nás dostaneš príležitosť pracovať na podnetných a zaujímavých projektoch. Poskytneme ti priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, ktoré ti pomôžeme pretaviť do praxe. Nebojíme sa ani tvojej iniciatívy a konštruktívnych nápadov.
 • Ak môžeme niečo stopercentne potvrdiť, tak je to to, že u nás nezažiješ rutinu a vďaka našim oddeleniam môžeš zažiť deň kreatívca, ale aj dátového človeka.
 • Ľudia sú u nás spokojní, a preto je fluktuácia úplne minimálna. Naopak – stále sa rozrastáme a otvárame nové pracovné miesta.
 • Tvoríme skvelú partiu kolegov s každým oddelením.
 • Ponúkame flexibilný pracovný čas.
 • U nás sa vždy nájde čas aj na relax, preto si môžeme kedykoľvek zahrať stolný futbal či Xbox a súčasťou sú aj pravidelné teambuildingy.
 • Ak ťa desí korporát, u nás sa ti bude páčiť – v našich útulných priestoroch v centre mesta panuje otvorenosť, úprimnosť a zmysel pre humor.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Komunikatívnosť
Tabuľkové a textové editory
Flexibilnosť
Zodpovednosť
Aktívny šofér
Time management
Organizačné schopnosti
Proaktivita
Anglický jazyk: B2

Ohodnotenie

Možnosť spolupráce na TPP alebo faktúru. Je na tebe, ktorá forma spolupráce ti vyhovuje. Ponukáné platové ohodnotenie sa pohybuje od 1 000 € + záleží od tvojich predchadzajúcich skúseností.

Radi ťa teda privítame v našom tíme!

S novou prácou získaš aj balíček školení a know-how, ktoré ťa pretlačia do TOP tried v reklamnej sfére. Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať.

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie

Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach. Chcel/a by si pracovať s novinkami v oblasti marketingu a myslíš si, že to zvládneš? Ozvi sa nám na hr@promiseo.com.