EN
Menu

Web developer

Zašli CV alebo zisti viac

Náplň práce

Tvorba webov

Baví ťa programovanie webstránok, appiek a e-shopov? Sleduješ trendy a si puntičkár/ka? Ak dokážeš napísať jasný kód, odhaliť bugy a WordPress máš v malíčku, si pre nás tou správnou voľbou.

 

Optimalizácia výkonu

Vieš, že kódením to nekončí. Chce to úpravy a prepisy, aby sa stránka rýchlejšie načítavala a aby mali jej používatelia tú najlepšiu skúsenosť. V tom ti, samozrejme pomôžu aj dizajnéri a copywriteri, takže spoločne zabezpečíte pre klientov webku či appku, z ktorej odpadnú.

 

Zabezpečenie

Dokážeš implementovať osvedčené bezpečnostné postupy, aby si ochránil/a weby a aplikácie pred bežnými hrozbami a pohotovo reagoval/a, ak nastane kríza.

Zamestnanecké benefity

  • Vzdelanie je pre nás dôležité a preto posielame ľudí na domáce aj zahraničné konferencie.
  • U nás dostaneš príležitosť pracovať na podnetných a zaujímavých projektoch. Poskytneme ti priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, ktoré ti pomôžeme pretaviť do praxe. Nebojíme sa ani tvojej iniciatívy a konštruktívnych nápadov.
  • Ak môžeme niečo stopercentne potvrdiť, tak je to to, že u nás nezažiješ rutinu a vďaka našim oddeleniam môžeš zažiť deň kreatívca, ale aj dátového človeka.
  • Ľudia sú u nás spokojní, a preto je fluktuácia úplne minimálna. Naopak – stále sa rozrastáme a otvárame nové pracovné miesta.
  • Tvoríme skvelú partiu kolegov s každým oddelením.
  • Ponúkame flexibilný pracovný čas.
  • U nás sa vždy nájde čas aj na relax, preto si môžeme kedykoľvek zahrať stolný futbal či Xbox a súčasťou sú aj pravidelné teambuildingy.
  • Ak ťa desí korporát, u nás sa ti bude páčiť – v našich útulných priestoroch v centre mesta panuje otvorenosť, úprimnosť a zmysel pre humor.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

HTML
CSS
WordPress
JavaScript
jQuery
Samostatnosť
Zodpovednosť

Ohodnotenie

Možnosť spolupráce na TPP alebo faktúru. Je na tebe, ktorá forma spolupráce ti vyhovuje. Ponúkané platové ohodnotenie sa pohybuje od 1 500€ - 2 500€ + záleží od tvojich prechádzajúcich skúsenosti.

Radi ťa teda privítame v našom tíme!

S novou prácou získaš aj balíček školení a know-how, ktoré ťa pretlačia do TOP tried v reklamnej sfére. Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať.

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie

Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach. Chcel/a by si pracovať s novinkami v oblasti marketingu a myslíš si, že to zvládneš? Ozvi sa nám na hr@promiseo.com.