EN
Menu

UX Dizajnér

Je nám ľúto, ale daná pozícia je momentálne obsadená.

Náplň práce

Účasť na užívateľskom výskume – Základom dobrého dizajnu je poznať cieľovú skupinu. Pred samotnou tvorbou návrhov vedieme rozhovory s potenciálnymi klientmi, kladieme im strategické otázky, spovedáme stredný manažment či zamestnancov na zákazníckych linkách. Na základe týchto informácií skúšame používateľov nášho riešenia lepšie pochopiť. Nemáš v tejto oblasti skúsenosti? Nevadí, zaučíme ťa.

Návrh užívateľského rozhrania – Na základe informácií z výskumu pripravujeme koncepčné wireframy – napr. ak používatelia nenakupujú obleky online, pretože si ich chcú vyskúšať na predajni, je potrebné dizajn modifikovať tak, aby zodpovedal ich správaniu.

Príprava UX analýzy – Množstvo klientov si uvedomuje potrebu inovácie, ale nevie, ktorým smerom sa vydať. Niekedy sa budeš na celý proces potrebovať pozrieť aj z druhého konca a spísať pre klienta kritické miesta na webe či pretaviť sťažnosti do konkrétnych vylepšení užívateľského rozhrania.

Asistencia s grafickými požiadavkami – Tvojou primárnou doménou bude práca na weboch. Mal/a by si byť schopný/á na počkanie pripraviť ikonu v Illustratore či upraviť grafické podklady vo Photoshope.

Práca s dátami – Najčastejšie používame Google Analytics a Hotjar. Ak aspoň jeden z týchto nástrojov eviduješ, máš u nás veľké plus. Ak nie, radi ťa zaučíme.

 

Pri rozhodovaní zaváži aj tvoja tvorba. Vyber si 2 či 3 práce, na ktoré si najviac hrdý/á a zašli nám ich spolu so životopisom a vypracovaným zadaním.

Zamestnanecké benefity

  • Vzdelanie je pre nás dôležité a preto posielame ľudí na domáce aj zahraničné konferencie.
  • U nás dostaneš príležitosť pracovať na podnetných a zaujímavých projektoch. Poskytneme ti priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, ktoré ti pomôžeme pretaviť do praxe. Nebojíme sa ani tvojej iniciatívy a konštruktívnych nápadov.
  • Ak môžeme niečo stopercentne potvrdiť, tak je to to, že u nás nezažiješ rutinu a vďaka našim oddeleniam môžeš zažiť deň kreatívca, ale aj dátového človeka.
  • Ľudia sú u nás spokojní, a preto je fluktuácia úplne minimálna. Naopak – stále sa rozrastáme a otvárame nové pracovné miesta.
  • Tvoríme skvelú partiu kolegov s každým oddelením.
  • Ponúkame flexibilný pracovný čas.
  • U nás sa vždy nájde čas aj na relax, preto si môžeme kedykoľvek zahrať stolný futbal či Xbox a súčasťou sú aj pravidelné teambuildingy.
  • Ak ťa desí korporát, u nás sa ti bude páčiť – v našich útulných priestoroch v centre mesta panuje otvorenosť, úprimnosť a zmysel pre humor.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Adobe XD/Figma
Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
Analytické myslenie
Tímový hráč
Google Analytics

Ohodnotenie

Možnosť spolupráce na TPP alebo faktúru. Je na tebe, ktorá forma spolupráce ti vyhovuje. Ponukáné platové ohodnotenie sa pohybuje od 1 000 € - 3000 € + záleží od tvojich predchadzajúcich skúseností.

Radi ťa teda privítame v našom tíme!

S novou prácou získaš aj balíček školení a know-how, ktoré ťa pretlačí do TOP tried v reklamnej sfére. Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať.

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie

Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach. Chcel/a by si pracovať s novinkami v oblasti marketingu a myslíš si, že to zvládneš? Ozvi sa nám na hr@promiseo.com.