EN
Menu

Projekt manager

Je nám ľúto, ale daná pozícia je momentálne obsadená.

Náplň práce

Newslettre, landing pages, e-shopy pod palcom

Delegovanie práce, komunikácia s oddeleniami a most medzi našim IT a klientom a klientom. Buď našim vyjednávačom, ktorý dokáže zladiť DDL tak, aby sa všetko stihlo ešte skôr ako by sa malo.

Pravá ruka

Chýbajú podklady? Potrebujeme detaily? Zháňame rýchlu odpoveď?  Testujeme? Ideme za tebou! Ak ťa to neodradilo, poď za nami a pracuj s tímom, na ktorý sa môžeš spoľahnúť.

ASAP

Toto slovo pribudne aj do tvojho slovníka. Agentúrny život je dynamicky, preto hľadáme niekoho, kto to nenazve zbytočným stresom, ale iba rušným dňom. Budeme však na to spolu.

Podmienkou je minimálna ročná prax v oblasti manažmentu projektov v podobnej oblasti.

Zamestnanecké benefity

  • Vzdelanie je pre nás dôležité a preto posielame ľudí na domáce aj zahraničné konferencie.
  • U nás dostaneš príležitosť pracovať na podnetných a zaujímavých projektoch. Poskytneme ti priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, ktoré ti pomôžeme pretaviť do praxe. Nebojíme sa ani tvojej iniciatívy a konštruktívnych nápadov.
  • Ak môžeme niečo stopercentne potvrdiť, tak je to to, že u nás nezažiješ rutinu a vďaka našim oddeleniam môžeš zažiť deň kreatívca, ale aj dátového človeka.
  • Ľudia sú u nás spokojní, a preto je fluktuácia úplne minimálna. Naopak – stále sa rozrastáme a otvárame nové pracovné miesta.
  • Tvoríme skvelú partiu kolegov s každým oddelením.
  • Ponúkame flexibilný pracovný čas.
  • U nás sa vždy nájde čas aj na relax, preto si môžeme kedykoľvek zahrať stolný futbal či Xbox a súčasťou sú aj pravidelné teambuildingy.
  • Ak ťa desí korporát, u nás sa ti bude páčiť – v našich útulných priestoroch v centre mesta panuje otvorenosť, úprimnosť a zmysel pre humor.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Komunikatívnosť
Manažovanie
HTML, CSS, Wordpress, Mailchimp

Ohodnotenie

Možnosť spolupráce na TPP alebo faktúru. Je na tebe, ktorá forma spolupráce ti vyhovuje. Ponukáné platové ohodnotenie záleží od tvojich predchadzajúcich skúseností.

Radi ťa teda privítame v našom tíme!

S novou prácou získaš aj balíček školení a know-how, ktoré ťa pretlačia do TOP tried v reklamnej sfére. Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať.

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie

Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach. Chcel/a by si pracovať s novinkami v oblasti marketingu a myslíš si, že to zvládneš? Ozvi sa nám na hr@promiseo.com.