Production Manager

Zašli cv alebo zisti viac?

Náplň práce

Organizácia natáčaní a – Máš rád/rada poriadok vo veciach a ľuďoch? Hľadáme človeka, ktorý sa postará o manažment našich video kapacít, dohliadne na priebeh natáčaní, livestreamov, či hybridných eventov.

Komunikácia s citom – Základom tejto práce je interakcia – či už s kolegami, oddeleniami, online nástrojmi alebo zákazníkmi. Ak poznáš rozdiel medzi citlivým prístupom a situáciou, kde si musíš stáť za svojím, hľadáme práve teba.

Kalendár, deadliny a dohody – Rýchlo sa zorientuješ v nových online nástojoch, organizačných tabuľkách, komunikačných appkách?

Na škodu ti nebudú ani skúsenosti s tvorbou videa, či livestreamami alebo podujatiami.

Zamestnanecké benefity

Vzdelávanie – chceš sa zlepšovať? U nás ti nepovieme nie. Školenia, konferencie, literatúra a pomoc skúsenejších kolegov ti pomôžu zdokonaliť sa.

Flexibilný pracovný čas – či si ranné vtáča alebo vylihovač, prácu si môžeš prispôsobiť svojmu režimu. Je však dôležité, aby si bol/a k dispozícii od 9:00 do 15:00.

TPP či živnosť – forma spolupráce je na tebe, my sme otvorení obom.

Skvelý kolektív – humor a dobrá nálada sú u nás na každodennom poriadku. Začíname pri rannej káve a končíme až pri odchode z kancelárie.

Multisport karta – relaxuješ v posilke, v bazéne, na masáži či v saune? S Multisportkou ich máš za výhodnú zľavu.

Angličtina – chceš speakovať lepšie? Vďaka jazykovému kurzu budeš môcť lepšie porozumieť novinkám v marketingovom svete.

Relax zóna, Xbox, teambuildingy – vypni hlavu a nechaj kreativitu odpočívať.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Organizačné schopnosti
Komunikačné schopnosti
Microsoft 365
Adobe Creative Cloud
Angličtina

Ohodnotenie

Od 1 200 € v závislosti od predchádzajúcich skúseností

Radi ťa teda privítame v našom tíme!

Ponúkame prácu v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti. Sme Google Partner a člen Košice IT Valley, tieto partnerstvá nám okrem iného ponúkajú aj mnoho vzdelávacích možností, školení, ktoré členovia nášho tímu radi navštevujú. Pridaj sa k nám, začni rozvíjať svoj potenciál!

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie

name

Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach. Chcel/a by si pracovať s novinkami v oblasti marketingu a myslíš si, že to zvládneš? Ozvi sa nám na hr@promiseo.com.