EN
Menu

Marketingový špecialista

Je nám ľúto, ale daná pozícia je momentálne obsadená.

Náplň práce

Reklamný svet v malíčku

Včerajšia reklama na teba nie je pristará a o tej zajtrajšej vieš ako prvý. Hľadáme niekoho, kto sa vnoril do sveta marketingu a svoj prehľad nám vždy ochotne a rýchlo predvedie.

Excelentná hlavička

Google Analytics, Business Manager či SEO. Poznáš ich nielen z kníh, ale aj z hodín, ktoré si si odmakal. Vieš, kedy treba veci vypnúť, kedy zapnúť a čo je najefektívnejšie z hľadiska dát, čísel aj výsledkov.

Maximálny výkon a kreatívna nátura

Dokážeš prepínať z módu KREATÍVA na mód PERFORMANCE vždy, keď je to potrebné. Máš nadhľad a reklamu vnímaš ako komplex, ktorému rozumieš do detailov. Nehľadáme špecialistu na jednu oblasť, ale marketing-maniaka, ktorý nám predstaví tie najšialenejšie nápady a podčiarkne ich číslami.

Zamestnanecké benefity

  • Vzdelanie je pre nás dôležité a preto posielame ľudí na domáce aj zahraničné konferencie.
  • U nás dostaneš príležitosť pracovať na podnetných a zaujímavých projektoch. Poskytneme ti priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, ktoré ti pomôžeme pretaviť do praxe. Nebojíme sa ani tvojej iniciatívy a konštruktívnych nápadov.
  • Ak môžeme niečo stopercentne potvrdiť, tak je to to, že u nás nezažiješ rutinu a vďaka našim oddeleniam môžeš zažiť deň kreatívca, ale aj dátového človeka.
  • Ľudia sú u nás spokojní, a preto je fluktuácia úplne minimálna. Naopak – stále sa rozrastáme a otvárame nové pracovné miesta.
  • Tvoríme skvelú partiu kolegov s každým oddelením.
  • Ponúkame flexibilný pracovný čas.
  • U nás sa vždy nájde čas aj na relax, preto si môžeme kedykoľvek zahrať stolný futbal či Xbox a súčasťou sú aj pravidelné teambuildingy.
  • Ak ťa desí korporát, u nás sa ti bude páčiť – v našich útulných priestoroch v centre mesta panuje otvorenosť, úprimnosť a zmysel pre humor.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Prehľad v reklame
Analýzy
Performance
Všestrannosť

Ohodnotenie

Možnosť spolupráce na TPP alebo faktúru. Je na tebe, ktorá forma spolupráce ti vyhovuje. Ponukáné platové ohodnotenie záleží od tvojich predchadzajúcich skúseností.

Radi ťa teda privítame v našom tíme!

S novou prácou získaš aj balíček školení a know-how, ktoré ťa pretlačia do TOP tried v reklamnej sfére. Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať.

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie

Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach. Chcel/a by si pracovať s novinkami v oblasti marketingu a myslíš si, že to zvládneš? Ozvi sa nám na hr@promiseo.com.