Marketing Data Analyst

Zašli cv alebo zisti viac?

Náplň práce

Čísla a dáta sú tvoje – Máš analytické myslenie a dokážeš ho aplikovať na existujúce dáta. Na ich základe budeš porovnávať dosiahnuté KPIs, pripravovať reporty týkajúce sa aktuálneho stavu, navrhovať zlepšenia a posúvať ich kolegom.

Excelu sa nebojíš – Ovládaš všetky vzorce, dokážeš vytiahnuť grafy a štatistiky podľa požiadaviek klientov aj kolegov a zrozumiteľne ich interpretovať.

Ide ti to s Google Analytics – Vieš čítať z grafov a údajov, usporiadať ich do zrozumiteľnej podoby a vyťažiť z nich čo najviac.

Je dôležité, aby si mal/a vyštudovaný technický odbor, v ktorom sa s číslami často pracuje. Práca u nás ti tak pôjde omnoho ľahšie. A ak sa vyskytne niečo, s čím si sa ešte nestretol/nestretla, naučíme ťa.

Zamestnanecké benefity

Vzdelávanie – chceš sa zlepšovať? U nás ti nepovieme nie. Školenia, konferencie, literatúra a pomoc skúsenejších kolegov ti pomôžu zdokonaliť sa.

Flexibilný pracovný čas – či si ranné vtáča alebo vylihovač, prácu si môžeš prispôsobiť svojmu režimu. Je však dôležité, aby si bol/a k dispozícii od 9:00 do 15:00.

TPP či živnosť – forma spolupráce je na tebe, my sme otvorení obom.

Skvelý kolektív – humor a dobrá nálada sú u nás na každodennom poriadku. Začíname pri rannej káve a končíme až pri odchode z kancelárie.

Multisport karta – relaxuješ v posilke, v bazéne, na masáži či v saune? S Multisportkou ich máš za výhodnú zľavu.

Angličtina – chceš speakovať lepšie? Vďaka jazykovému kurzu budeš môcť lepšie porozumieť novinkám v marketingovom svete.

Relax zóna, Xbox, teambuildingy – vypni hlavu a nechaj kreativitu odpočívať.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Práca s číslami a dátami
Excel
Analytické myslenie
Anglický jazyk slovom aj písmom
Google Analytics

Ohodnotenie

od 1 200 € podľa skúseností

Radi ťa teda privítame v našom tíme!

S novou prácou získaš aj balíček školení a know-how, ktoré ťa pretlačí do TOP tried v reklamnej sfére. Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať.

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie

name

Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach. Chcel/a by si pracovať s novinkami v oblasti marketingu a myslíš si, že to zvládneš? Ozvi sa nám na hr@promiseo.com.