EN
Menu

Dizajnér

Je nám ľúto, ale daná pozícia je momentálne obsadená.

Náplň práce

 • Adobe maniak – Ak vieš, že Photoshop nie je obchod s fotkami, pravidelne absolvuješ večerné tréningy skillov v grafike a dizajne a Adobe balík poznáš naspamäť, chceme ťa! Predveď nám svojím portfóliom svoj vizuálny talent.
 • Od loga po billboard – Musíš byť všetranným grafikom, ktorý zvládne nielen upraviť fotku, ale aj vytvoriť nové logo či nadizajnovať novú identitu. Tvoje grafiky zasiahnu tisíce ľudí denne a tvoju prácu zhodnotia tí najkritickejší.
 • Všestrannosť a nadhľad – Nečakaj nadiktované grafické objednávky. Vždy môžeš iniciatívne prevziať kontrolu nad vizuálnym výstupom a priniesť svoje nápady a nové grafické trendy. Ak si tvoreniachtivý, si jednou nohou u nás.

Spolu so životopisom nám v .zip zašli aj svoje portfólio a vypracované zadanie + príloha

Zamestnanecké benefity

 • Vzdelanie je pre nás dôležité a preto posielame ľudí na domáce aj zahraničné konferencie.
 • U nás dostaneš príležitosť pracovať na podnetných a zaujímavých projektoch. Poskytneme ti priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, ktoré ti pomôžeme pretaviť do praxe. Nebojíme sa ani tvojej iniciatívy a konštruktívnych nápadov.
 • Ak môžeme niečo stopercentne potvrdiť, tak je to to, že u nás nezažiješ rutinu a vďaka našim oddeleniam môžeš zažiť deň kreatívca, ale aj dátového človeka.
 • Ľudia sú u nás spokojní, a preto je fluktuácia úplne minimálna. Naopak – stále sa rozrastáme a otvárame nové pracovné miesta.
 • Tvoríme skvelú partiu kolegov s každým oddelením.
 • Ponúkame flexibilný pracovný čas.
 • U nás sa vždy nájde čas aj na relax, preto si môžeme kedykoľvek zahrať stolný futbal či Xbox a súčasťou sú aj pravidelné teambuildingy.
 • Ak ťa desí korporát, u nás sa ti bude páčiť – v našich útulných priestoroch v centre mesta panuje otvorenosť, úprimnosť a zmysel pre humor.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Adobe balíček
Kreativita
Predstavivosť
Logotvorba
UI/UX
Samostatnosť

Ohodnotenie

Možnosť spolupráce na TPP alebo faktúru. Je na tebe, ktorá forma spolupráce ti vyhovuje. Ponukáné platové ohodnotenie sa pohybuje od 1000 € - 3000 € + záleží od tvojich predchadzajúcich skúseností.

Radi ťa teda privítame v našom tíme!

S novou prácou získaš aj balíček školení a know-how, ktoré ťa pretlačia do TOP tried v reklamnej sfére. Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať.

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie

Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach. Chcel/a by si pracovať s novinkami v oblasti marketingu a myslíš si, že to zvládneš? Ozvi sa nám na hr@promiseo.com.