EN
Menu
Späť na všetky aktuality

3x shortlist na Digital Pie 2024

11.04.2024 - 08:19
M. Duffeková

Už 26. apríla sa dozvieme, ktoré práce si ukroja z 🍰koláča najlepších projektov v oblasti digitálneho marketingu. Promiseo má šancu získať až tri kúsky. Za ktoré práce? Čítajte a pozerajte ďalej.

1. Téčko má SPIRITA

Klient: Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia
Kategória: Performance

Tímový duch najväčšieho IT zamestnávateľa na východnom Slovensku priniesol prekonané KPI-čka na Googli aj na Facebooku. Prečo? Len sa pozrite. 👻Kto by už len SPIRITOVI odolal? Case study nájdete tu.

 

2. Z Košíc do sveta s Milanom bez Mapy

Klient: Letisko Košice
Kategória: Idea

Vyslať Milana s 3 neznámymi na city break, získať 99 % pozitívny sentiment a nadviazať na to aktivitami, ktoré vyvrcholili predvianočnou nádielkou darčekov? To sa nám podarilo s kampaňou pre letisko Košice. 🧳Užite si celoročnú cestovateľskú atmošku vďaka case study. Case study nájdete tu.

3. Len si to predstav… aké to je, veci si len predstavovať

Klient: Biela pastelka
Kategória: Idea

Trojicu nominácií uzatvára kampaň na podporu nevidiacich a slabozrakých, ktorá využila trend umelej inteligencie. 👩‍🦯Vďaka nej sme mohli ukázať, ako odlišne vnímajú nevidiaci a slabozrakí svet oproti zdravým ľuďom. Case study nájdete tu.

Marika Duffeková Senior Copywriter

Ďalšie články

5 (must have) nástrojov pre social media managerov

Sociálne siete sú dnes neoddeliteľnou súčasťou marketingu a komunikácie firiem. Efektívna správa sociálnych sietí si vyžaduje množstvo času, úsilia a odborných znalostí.

Ako skontrolovať nastavenie Consent Mode v2

Termín 6. marec sa blíži a s ním aj povinnosť implementácie Consent Mode V2. Pre weby, ktoré aktívne využívajú remarketing je to kritický dátum.

Poučte sa z chýb iných a nerobte ich. Nikdy!

Milujem dokumentárne filmy či seriály o bizarnostiach. Klamlivá kampaň a súdny proces o stíhačku Herrier, bola za mňa TOP. Už ste v téme?