Web developer - Promiseo

Web developer

Náplň práce

  • údržba existujúcich projektov a webov, nasadzovanie marketingových kódov, opravovanie bugov a spracúvanie nových požiadaviek klientov
  • spolupráca pri návrhoch nových webových riešení pre klientov, tvorba jednoduchých webových stránok, newsletterov a e-shopov

 

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Wordpress
5/5
HTML
5/5
CSS
5/5
PHP
4/5
Java
3/5
Wordpress
5/5
HTML
5/5
CSS
5/5
PHP
4/5
Java
3/5

Zamestnanecké výhody, benefity

U nás dostaneš príležitosť pracovať na podnetných a zaujímavých projektoch. Poskytneme ti priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, ktoré ti pomôžeme pretaviť do praxe. Nebojíme sa ani tvojej iniciatívy a konštruktívnych nápadov. Práve naopak – samostatnosť a chuť rozvíjať svoje vedomosti a skúsenosti sú pre túto pozíciu kľúčové. 

Ak ťa desí korporát, u nás sa ti bude páčiť – v našich útulných priestoroch panuje otvorenosť, úprimnosť a zmysel pre humor. 

Pevná pracovná doba sa u nás nenosí, spoliehame sa na to, že presne vieš, kedy treba zamakať a kedy je priestor na pokojnejšie tempo práce. Určite máš aj ty obdobia, kedy si radšej užívaš home office, než tráviš čas v kancelárii. A my tiež, preto to tolerujeme a spoliehame sa na tímovú spoluprácu a vzájomnú zodpovednosť. 

Chceš robiť na živnosť, či na TPP? Žiaden problém. 

Celé je to o dôvere a dohode. 

Ohodnotenie

Platové ohodnotenie sa bude odvíjať od tvojich prechádzajúcich skúseností.

Radi ťa teda privítame v našom tíme !

Ponúkame ti prácu, ktorá ťa nikdy neznudí. Nemusíš sa báť jednotvárnosti, vďaka spolupráci s certifikovanými špecialistami ťa budú každý deň čakať nové výzvy a príležitosti. 

Sme Google Partner a člen Košice IT Valley, tieto partnerstvá nám okrem iného ponúkajú aj mnoho vzdelávacích možností a školení, ktorých sa môžeš zúčastniť aj ty. Pridaj sa k nám a začni rozvíjať svoj potenciál! 

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

Webista-priezvisko.pdf


Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com