Web developer - Promiseo

Web developer

Náplň práce

  • Fixovačky – Keď sa niečo pokazí, potrebujeme to opraviť – vždy rýchlo a dobre. V tvojej kompetencii bude údržba existujúcich projektov a webov, odstraňovanie bugov, vyťahovanie vecí zo záloh, presmerovania e-mailov či celých stránok a hľadanie riešení na novovzniknuté problémy.
  • Spolupráca s marketérmi  – Na „našich“ weboch sledujeme všetko od prvej návštevy zákazníka až po jeho posledný nákup. Očakávame teda, že pojem Analytics ti nie je úplne neznámy, o SEO a E-commerce si už čo-to počul a robiť testing aj 5-krát ti nespôsobí nervové zrútenie. 💣
  • WordPress na mieru – Máme veľa klientov, ktorí za nami prídu s požiadavkou na marketing, avšak nemajú práve najlepší web. V takomto prípade im reklamu neponúkame hneď, lebo si vážime ich financie. Namiesto toho im navrhneme TEBA! Teda nový web, prípadne vylepšenie toho aktuálneho na takú úroveň, aby tam ľudia radi chodili, čítali, nakupovali… Tieto riešenia obyčajne zahŕňajú buď prácu so šablónou, jej úpravu podľa požiadaviek klientov či kódovanie custom dizajnu od našich grafikov. V HTML, CSS, Jquery by si teda mal byť ako doma, Bootstrap by ti mal byť tiež známy a ak si skúšal aj niečo vo Vue.js či Reacte, o to lepšie!
  • Googlenie a kreatívny prístup k problémom – Možno to znie zvláštne, ale myslíme si, že najdôležitejšou schopnosťou každého človeka tohto storočia je vygoogliť si riešenie, keď ho potrebuje. Veríme v silu Stack Overflow! Zároveň ti ako marketéri len málokedy budeme vedieť presne povedať, ako má čo programátorsky fungovať. Obyčajne vieme popísať výsledok, avšak cesta a forma je len na tebe – či už to bude cez šikovný plugin, tvoj vlastný kód alebo niečo open source, dôležité je, aby to robilo, čo má. ✅

Osobnostné predpoklady a zručnosti

HTML
5/5
CSS
5/5
Bootstrap
5/5
Jquery
4/5
Vue.js alebo React
3/5
HTML
5/5
CSS
5/5
Bootstrap
5/5
Jquery
4/5
3/5

Zamestnanecké výhody, benefity

U nás dostaneš príležitosť pracovať na podnetných a zaujímavých projektoch. Poskytneme ti priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, ktoré ti pomôžeme pretaviť do praxe. Nebojíme sa ani tvojej iniciatívy a konštruktívnych nápadov. Práve naopak – samostatnosť a chuť rozvíjať svoje vedomosti a skúsenosti sú pre túto pozíciu kľúčové.

Ak ťa desí korporát, u nás sa ti bude páčiť – v našich útulných priestoroch panuje otvorenosť, úprimnosť a zmysel pre humor.

Pevná pracovná doba sa u nás nenosí, spoliehame sa na to, že presne vieš, kedy treba zamakať a kedy je priestor na pokojnejšie tempo práce. Určite máš aj ty obdobia, kedy si radšej užívaš home office, než tráviš čas v kancelárii. A my tiež, preto to tolerujeme a spoliehame sa na tímovú spoluprácu a vzájomnú zodpovednosť.

Chceš robiť na živnosť, či na TPP? Žiaden problém. Dohoda alebo čiastočný úväzok? Tiež fajn! Pozícia je vhodná aj pre vysokoškolákov.

Celé je to o dôvere a dohode.

Ohodnotenie

Platové ohodnotenie sa bude odvíjať od tvojich prechádzajúcich skúseností.

Radi ťa teda privítame v našom tíme !

Ponúkame ti prácu, ktorá ťa nikdy neznudí. Nemusíš sa báť jednotvárnosti, vďaka spolupráci s certifikovanými špecialistami ťa budú každý deň čakať nové výzvy a príležitosti.

Sme Google Partner a člen Košice IT Valley, tieto partnerstvá nám okrem iného ponúkajú aj mnoho vzdelávacích možností a školení, ktorých sa môžeš zúčastniť aj ty. Pridaj sa k nám a začni rozvíjať svoj potenciál!

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

Webista-priezvisko.pdf

Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com