UX Dizajnér - Promiseo

UX Dizajnér

Náplň práce

  • XD génius – Adobe XD je tvojou predĺženou rukou. Využívaš knižnicu ikon, grid, prepojenia elementov, sticky menu, jednoducho všetko, čo tento program umožňuje a vďaka čomu si vie tvoj dizajn programátor i klient v hlave pretaviť do funkčného webu.
  • Zhodnotiť hotové – Aj na už hotové dizajny sa vieš pozrieť kriticky, predstaviť si ich použiteľnosť z pohľadu rôznych cieľoviek, pomôcť si dátami a potom navrhnúť malé úpravy s veľkým impactom. Zároveň vieš svoje návrhy podporiť argumentami a predstaviť klientovi tak, aby ti rozume.ĺ.
  • Všestrannosť a nadhľad – Nečakaj žiadne nadiktované grafické objednávky a presnú špecku. Vždy môžeš iniciatívne prevziať kontrolu nad vizuálnym výstupom a priniesť svoje nápady a nové grafické trendy. Ak si tvoreniachtivý, si jednou nohou u nás.

Spolu so životopisom vo formáte .pdf nám v .zip zašli aj svoje portfólio.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

UI/UX
5/5
Adobe XD
5/5
Kreativita
5/5
Samostatnosť
4/5
UI/UX
5/5
Adobe XD
5/5
Kreativita
5/5
4/5

Zamestnanecké výhody, benefity

Už na pohovore zistíš, že v našej firme panuje príjemná, takmer domáca atmosféra. Pracovnú dobu považujeme za prežitok. U nás každý vie, kedy je potrebné byť v práci a urobiť, čo sa očakáva, kedy treba zamakať a kedy sa dá relaxovať. Človek predsa nemôže robiť bez prestávky dva dni v kuse. Máš obdobie, kedy sa potrebuješ sústrediť a radšej by si pracoval osamote? Robiť môžeš aj po večeroch, zatiaľ čo cez deň si užívaš hory či pláž. Celé je to o dôvere a dohode. Chceš robiť na živnosť, či na TPP? Žiaden problém – prispôsobíme sa ti.

Ohodnotenie

Podľa predošlých skúseností

Radi ťa teda privítame v našom tíme !

S novou prácou získaš aj balíček školení a know-how, ktoré ťa pretlačí do TOP tried v reklamnej sfére. Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať.

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

UX-designer.pdf

Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com