Social media špecialista - Promiseo

Social media špecialista

Náplň práce

  • Aktuálne trendy v malíčku – Máš špeciálne schopnosti, ktoré z teba robia social hrdinu? Pridaj sa do nášho tímu marketmanov a predveď svoju online silu. Refreshni svoju kariéru social špecialistu u nás a buď mozgom našich kampaní.
  • Starostlivosť – Pod palcom budeš mať klientov a ich reklamné životy. Ak vieš, čo práve najlepšie funguje na Facebooku, pridávaš denne nové stories a zvládaš community management, si náš favorit.
  • Čísla a tabuľky – Reporty a analýzy, porovnania a testingy, vývoj a percentá. Si v tom doma? Ako špecialista sa budeš starať o to, aby nápady a návrhy fungovali ako majú a mali relevantné dáta.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Dáta a tabuľky
4/5
Nové trendy
4/5
Sociálne siete
5/5
Dáta a tabuľky
4/5
Nové trendy
4/5
Sociálne siete
5/5

Zamestnanecké výhody, benefity

Predveď skilly hodné sčítaného social media špecialistu vo firme, ktorá si nepotrpí na tradičné delenie pracovného času a voľna. Stačí, ak vieš, kedy zamakať a kedy načerpať silu na ďalšie tasky.

Chceš byť na TPP alebo na živnosť? Žiaden problém!

Ohodnotenie

Podľa predošlých skúseností

Radi ťa teda privítame v našom tíme !

Získaj benefity a začni rásť v našom tíme. Vďaka našej spolupráci s Košice IT Valley a vďaka titulu Google Partner sa na teba nahrnú ponuky na školenia a nové výzvy, ktoré ti zlepšia kariérne renomé

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

Specialista-Priezvisko.pdf


Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com