Office assistant - Promiseo

Office assistant

Náplň práce

  • Reprezentatívna Wonder Woman – Budeš prvou hrdinkou, ktorú uvidia naši klienti a dôležitou osobou s veľkou zodpovednosťou za náš prvý dojem.
  • Udržiavanie všeobecnej pohody – Neustály prístup bateriek a energeťákov, nákup kávy či organizovanie teambuildingov. Ani sa nenazdáš a staneš sa najžiadanejšou osobou v kolektíve, bez ktorej si žiadny kolega nedokáže predstaviť svoj pracovný deň. 😉
  • Telefonovačky – Rezervácie priestorov, lokalít, kontrola dostupnosti tovarov a porovnávanie cenových ponúk na rôzne produkty a služby. Aj preto by si mala v práci s EXCELom EXCELovať a byť ready vybaviť aj nemožné. Pomaly si pridávaj slovo “prezistím” do svojho slovníka.
  • Behačky – Na poštu, do mesta, hore a dole po schodoch, zo zasadačky na recepciu, z recepcie za tímom a od tímu späť za šéfom. Táto práca nie je nič pre lenivcov a aspoň si môžeš trochu obmedziť aj svoj rozvrh v posilke. 💪
  • Tisíc ďalších drobností – Práca v našej agentúre je každý deň iná a určite sa ti pod nohy pripletú aj aktuálne neidentifikovateľné požiadavky, ktoré zahŕňajú napríklad zdobenie vianočného stromčeka či vkusné pohadzovanie lupienkov ruží pri natáčaní videa. Flexibilita, prispôsobivosť a zdravý nadhľad je preto tvojou veľkou výhodou.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Komunikatívnosť
5/5
Tabuľkové a textové editory
5/5
5/5
5/5

Zamestnanecké výhody, benefity

Priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, iniciatíva a konštruktívne nápady u nás nachádzajú svoje vyjadrenie v praxi.

Nehráme to na image a ten korporátny už vôbec nie. Buď taký, aký si. Už na pohovore zistíš akú máme príjemnú, takmer až domácu atmosféru.

Pracovnú dobu považujeme za prežitok, u nás každý vie, kedy je potrebné byť v práci a spraviť čo sa očakáva, kedy treba zamakať a kedy sa dá relaxovať.

Budeš na pozícii office assistant hviezdiť? Je tu priestor na ďalších postup.

Celé je to o dôvere a dohode.

Chceš robiť na živnosť, či na TPP? Žiaden problém.

Ohodnotenie

Od 700 € do 1000 € v závislosti od tvojich skúseností

Radi ťa teda privítame v našom tíme !

Ponúkame prácu v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti. Sme Google Partner a člen Košice IT Valley, tieto partnerstvá nám okrem iného ponúkajú aj mnoho vzdelávacích možností, školení, ktoré členovia nášho tímu radi navštevujú. Pridaj sa k nám, začni rozvíjať svoj potenciál!

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

Office-Priezvisko.pdf

Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com