Marketingový špecialista - Promiseo

Marketingový špecialista

Náplň práce

Reklamný svet v malíčku

Včerajšia reklama na teba nie je pristará a o tej zajtrajšej vieš ako prvý. Hľadáme niekoho, kto sa vnoril do sveta marketingu a svoj prehľad nám vždy ochotne a rýchlo predvedie.

Excelentná hlavička

Google Analytics, Business Manager či SEO. Poznáš ich nielen z kníh, ale aj z hodín, ktoré si si odmakal. Vieš, kedy treba veci vypnúť, kedy zapnúť a čo je najefektívnejšie z hľadiska dát, čísel aj výsledkov.

Maximálny výkon a kreatívna nátura

Dokážeš prepínať z módu KREATÍVA na mód PERFORMANCE vždy, keď je to potrebné. Máš nadhľad a reklamu vnímaš ako komplex, ktorému rozumieš do detailov. Nehľadáme špecialistu na jednu oblasť, ale marketing-maniaka, ktorý nám predstaví tie najšialenejšie nápady a podčiarkne ich číslami.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Prehľad v reklame
5/5
Analýzy
4/5
Performance
3/5
Všestrannosť
4/5
5/5
Analýzy
4/5
Performance
3/5
4/5

Zamestnanecké výhody, benefity

Pripravený na poriadnu jazdu na marketingovej dráhe? Na cestu ti pribalíme aj rodinnú atmosféru, ktorá ti dá unikátne prostredie a tých najlepších kolegov. Pracuj podľa svojich predstáv a chuti a zariaď si svoj čas tak, aby si sa cítil maximálne v pohode.

Ani TPP, ale ani živnosť nie je problém. Dáme ti priestor a od teba chceme len tie naj výsledky.

Ohodnotenie

Platové ohodnotenie sa bude odvíjať od tvojich prechádzajúcich skúseností.

Radi ťa teda privítame v našom tíme !

Poď k nám a pracuj pre Google Partnera a pre člena Košice IT Valley. Zaži s nami dobrodružstvá pri tvorbe svetových kampaní a získaj aj nenahraditeľné benefity či vzácne školenia pre tvoj osobný rozvoj. Čakáme ťa.

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

marketer-priezvisko.pdf

Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com