Kameraman/strihač - Promiseo

Kameraman/strihač

Náplň práce

  • Videá akéhokoľvek formátu a tipu – Točíme všetko a o všetkom. Naše práce zahŕňajú krátke videá, YouTube reklamy, ale aj kampaňové videá a TV reklamy. Ak máš skúsenosti s poriadnou prácou za kamerou, pridaj sa k nám.
  • Profík/čka (takmer) vo všetkom – Pokročilý/á v Adobe Premiere Pro či v Adobe Photoshop, ale ani skúsenosti s After Effect či komerčnými projektami a s reklamou nie sú na škodu. Ak ti tieto skilly vieme prišiť a ty ich vieš obhájiť, hľadáme presne teba.
  • Všestrannosť a kreativita – Poď sa k nám vybúriť v našom profi štúdiu. Točíme podcasty, fotíme produktové kampane, tvoríme trendové videá na zelenom plátne s kľúčovaním, aj rozsiahle LIVE eventy. U nás sa nudiť nebudeš.
  • 2 roky praxe – Máš už čo-to odkrútené a vieš, že táto práca občas vyžaduje dlhé hodiny v teréne.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Adobe CC
4/5
Kamera
5/5
Svetlá
4/5
Réžia
3/5
Strih a postprodukcia
4/5
Livestreamy
1/5
Adobe CC
4/5
Kamera
5/5
Svetlá
4/5
Réžia
3/5
4/5
Livestreamy
1/5

Zamestnanecké výhody, benefity

Priateľská atmosféra, ktorá ťa čaká na pohovore, panuje v celej firme. Vieme, kedy je potrebné zamakať a, naopak, kedy môžeme zvoľniť tempo. Máš dni, kedy potrebuješ ticho a pokoj a chceš pracovať z domu? Žiadny problém. Ak preferuješ pohodlie kancelárskej stoličky, môžeš sa tešiť na podporu ostatných kolegov a projekty, v ktorých prejavíš svoj plný potenciál.

Ohodnotenie

1 300 € – 2 000 €, pričom platové ohodnotenie bude závisieť od tvojich predchádzajúcich skúseností a od toho, či chceš pracovať na TPP alebo živnosť.

Radi ťa teda privítame v našom tíme !

S novou prácou získaš aj balíček školení a know-how, ktoré ťa pretlačia do TOP tried v reklamnej sfére. Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať.

Táto pozícia bola už obsadená

Ak si napriek tomu myslíš, že do Promiseo patríš, skús to !

Vyplň formulár nižšie

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

kamera_strih-Priezvisko.pdf

Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com