Kameraman/strihač - Promiseo

Kameraman/strihač

Náplň práce

  • Všestranný video tvorca – Točíme všetko a o všetkom. Naše práce zahŕňajú krátke videá, YouTube reklamy, ale aj kampaňové videá a TV reklamy. Ak máš skúsenosti s poriadnou prácou za kamerou, pridaj sa k nám.
  • Profík (takmer) vo všetkom – Pokročilý v Adobe Premiere Pro či v Adobe Photoshop, ale ani skúsenosti s After Effect či komerčnými projektami a s reklamou nie sú na škodu. Ak ti tieto skilly vieme prišiť a ty ich vieš obhájiť, hľadáme presne teba.
  • Kľúčový hráč – Poď sa k nám kreatívne vybúriť v našom novom profi štúdiu. Točíme podcasty, fotíme produktové kampane, tvoríme trendové videá na zelenom plátne s kľúčovaním aj rozsiahle LIVE eventy. U nás sa nudiť nebudeš.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Komerčné projekty
5/5
Adobe Premiere Pro
5/5
Adobe Photoshop
5/5
After Effect
3/5
5/5
5/5
5/5
3/5

Zamestnanecké výhody, benefity

U nás budeš pracovať na rôznorodých a zaujímavých projektoch. Priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, iniciatíva a konštruktívne nápady u nás nachádzajú svoje vyjadrenie v praxi. Nehráme to na image a ten korporátny už vôbec nie. Buď taký, aký si. Hľadáme kreatívneho, nápaditého a šikovného videomakera.

Chceš byť na TPP alebo na živnosť? Žiaden problém!

Ohodnotenie

Podľa predošlých skúseností

Radi ťa teda privítame v našom tíme !

Sme Google Partner a člen Košice IT Valley, tieto partnerstvá nám okrem iného ponúkajú aj mnoho vzdelávacích možností, školení, ktoré členovia nášho tímu radi navštevujú. Pridaj sa k nám, začni rozvíjať svoj potenciál!

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

Videotim-Priezvisko.pdf

Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com