Ideamaker - Promiseo

Ideamaker

Náplň práce

 • Ideálny – Nápaditý, plný odvahy a chuti vymýšľať a vymýšľať a vymýšľať… Sedí to na teba? Mal by si byť kreatívnou zásobárňou, ktorú baví tvoriť mega kampane pre klientov veľkých i malých. 
 • Odvážny – Nebáť sa a tvoriť. Skúšať, navrhovať a vždy prísť s niečím novým, čo rozprúdi reklamné vody u nás či v zahraničí. Mal by si byť hybným motorom všetkého, čo sa u nás bude tvoriť a vymýšľať.
 • Vždy pripravený – Večerné vymýšľačky a kolotoč tendrov, ktorý ťa občas pripúta k officu. Ak si pripravený na každodenné výzvy marketingového sveta, poď k nám.

Spolu so životopisom nám zašli aj vypracované zadanie.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Komunikatívnosť
5/5
Samostatnosť
5/5
Kreativita
5/5
Nápaditosť
5/5
Komunikatívnosť
5/5
Samostatnosť
5/5
Kreativita
5/5
Nápaditosť
5/5

Zamestnanecké výhody, benefity

 • Vzdelanie je pre náš dôležité a preto posielame ľudí na domáce aj zahraničné konferencie.
 • U nás dostaneš príležitosť pracovať na podnetných a zaujímavých projektoch. Poskytneme ti priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, ktoré ti pomôžeme pretaviť do praxe. Nebojíme sa ani tvojej iniciatívy a konštruktívnych nápadov.
 • Ak môžeme niečo stopercentne potvrdiť, tak je to to, že u nás nezažiješ rutinu a vďaka našim oddeleniam môžeš zažiť deň kreatívca, ale aj dátového človeka.Je iba na tebe, či chceš pracovať na TPP alebo živnosť.
 • Ľudia sú u nás spokojní, a preto je fluktuácia úplne minimálna. Naopak – stále sa rozrastáme a otvárame nové pracovné miesta.
 • Tvoríme skvelú partiu kolegov s každým oddelením.
 • Pokúkame pružný pracovný čas.
 • U nás sa vždy nájde čas aj na relax, preto si môžeme kedykoľvek zahrať stolný futbal či Xbox a súčasťou sú aj pravidelné teambuildingy.
 • Ak ťa desí korporát, u nás sa ti bude páčiť – v našich útulných priestoroch panuje otvorenosť, úprimnosť a zmysel pre humor.

Ohodnotenie

od 1700 € do 2300 € , pričom platové ohodnotenie bude závisieť od tvojich predchádzajúcich skúseností.

Radi ťa teda privítame v našom tíme!

S novou prácou získaš aj balíček školení a know-how, ktoré ťa pretlačia do TOP tried v reklamnej sfére. Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať.

Táto pozícia bola už obsadená

Ak si napriek tomu myslíš, že do Promiseo patríš, skús to !

Vyplň formulár nižšie

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

Ideamaker-Priezvisko.pdf


Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com