Ideamaker - Promiseo

Ideamaker

Náplň práce

  • Ideálny – Nápaditý, plný odvahy a chuti vymýšľať a vymýšľať a vymýšľať… Sedí to na teba? Mal by si byť kreatívnou zásobárňou, ktorú baví tvoriť mega kampane pre klientov veľkých i malých. 
  • Odvážny – Nebáť sa a tvoriť. Skúšať, navrhovať a vždy prísť s niečím novým, čo rozprúdi reklamné vody u nás či v zahraničí. Mal by si byť hybným motorom všetkého, čo sa u nás bude tvoriť a vymýšľať.
  • Vždy pripravený – Večerné vymýšľačky a kolotoč tendrov, ktorý ťa občas pripúta k officu. Ak si pripravený na každodenné výzvy marketingového sveta, poď k nám.

Spolu so životopisom nám zašli aj vypracované zadanie.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Komunikatívnosť
5/5
Samostatnosť
5/5
Kreativita
5/5
Nápaditosť
5/5
Komunikatívnosť
5/5
Samostatnosť
5/5
Kreativita
5/5
Nápaditosť
5/5

Zamestnanecké výhody, benefity

Priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, iniciatíva a konštruktívne nápady u nás nachádzajú svoje vyjadrenie aj v praxi. Nehráme to na image a ten korporátny už vôbec nie. Buď taký, aký si. Už na pohovore zistíš, akú máme príjemnú, takmer až domácu atmosféru.

Pracovnú dobu považujeme za prežitok, preto u nás každý vie, kedy je potrebné byť v práci a spraviť, čo sa očakáva, kedy treba zamakať a kedy sa dá relaxovať. Budeš na pozícii ideamaker hviezdiť? Je to len na tebe.

Chceš robiť na živnosť, či na TPP? Celé je to o dôvere a dohode. Žiaden problém.

Ohodnotenie

od 1700 € do 2300 € , pričom platové ohodnotenie bude závisieť od tvojich predchádzajúcich skúseností.

Radi ťa teda privítame v našom tíme !

Ponúkame ti prácu v tíme certifikovaných špecialistov, nové výzvy a nové príležitosti. Sme Google Partner a člen Košice IT Valley a tieto partnerstvá nám okrem iného ponúkajú aj mnoho vzdelávacích možností a školení, ktoré členovia nášho tímu radi navštevujú. Pridaj sa k nám a začni rozvíjať svoj potenciál!

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

Ideamaker-Priezvisko.pdf


Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com