Grafický dizajnér - Promiseo

Grafický dizajnér

Náplň práce

  • príprava grafických podkladov na sociálne siete, online bannery a web stránky, tvorba firemnej identity (logo, vizitky,…),
  • grafické spracovanie návrhov inzercie, katalógov, letákov, billboardov, výrobkov, atď.,
  • tvorba grafických návrhov od skíc až po výsledné vizuály a ich štylizovanie podľa zadania,
  • spracovanie požiadaviek klienta do top výstupov,
  • komunikácia a spolupráca s klientmi a kolegami.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

4/5
Adobe Photoshop
4/5
Adobe Illustrator
4/5
Adobe InDesign
0/5
znalosť Adobe Animate alebo After Effects je významné plus
4/5
4/5
4/5
0/5

Zamestnanecké výhody, benefity

U nás budeš pracovať na rôznorodých a zaujímavých projektoch. Priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, iniciatíva a konštruktívne nápady u nás nachádzajú svoje vyjadrenie v praxi. Nehráme to na image a ten korporátny už vôbec nie. Buď taký, aký si. Už na pohovore zistíš akú máme príjemnú, takmer až domácu atmosféru.

Pracovnú dobu považujeme za prežitok, u nás každý vie, kedy je potrebné byť v práci a spraviť čo sa očakáva, kedy treba zamakať a kedy sa dá relaxovať. A my zase vieme, že človek nemôže robiť bez prestávky dva dni v kuse. Máš obdobie, kedy sa potrebuješ sústrediť, nemať nikoho kto ti do toho kecá? Robiť môžeš aj po večeroch, zatiaľ čo cez deň si užívaš hory či pláž. Celé je to o dôvere a dohode.

Chceš robiť na živnosť, či na TPP? Žiaden problém.

Ohodnotenie

od 800 € do 1500 € – platové ohodnotenie sa bude odvíjať podľa skúseností uchádzača

Radi ťa teda privítame v našom tíme !

Ponúkame prácu v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti. Sme Google Partner a člen Košice IT Valley, tieto partnerstvá nám okrem iného ponúkajú aj mnoho vzdelávacích možností, školení, ktoré členovia nášho tímu radi navštevujú. Pridaj sa k nám, začni rozvíjať svoj potenciál!

Spolu so životopisom nám pošli aj svoje portfólio vo formáte .pdf.
Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

grafický dizajnér-priezvisko.pdf

Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com