Dizajnér - Promiseo

Dizajnér

Náplň práce

  • Adobe maniak – Ak vieš, že Photoshop nie je obchod s fotkami, pravidelne absolvuješ večerné tréningy skillov v grafike a dizajne a Adobe balík poznáš naspamäť, chceme ťa! Predveď nám svojím portfóliom svoj vizuálny talent.
  • Od loga po billboard – Musíš byť všetranným grafikom, ktorý zvládne nielen upraviť fotku, ale aj vytvoriť nové logo či nadizajnovať novú identitu. Tvoje grafiky zasiahnu tisíce ľudí denne a tvoju prácu zhodnotia tí najkritickejší.
  • Všestrannosť a nadhľad – Nečakaj nadiktované grafické objednávky. Vždy môžeš iniciatívne prevziať kontrolu nad vizuálnym výstupom a priniesť svoje nápady a nové grafické trendy. Ak si tvoreniachtivý, si jednou nohou u nás.

Spolu so životopisom nám v .zip zašli aj svoje portfólio a vypracované zadanie.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Adobe balíček
5/5
Kreativita
5/5
Predstavivosť
4/5
Logotvorba
4/5
UI/UX
3/5
Samostatnosť
4/5
Adobe balíček
5/5
Kreativita
5/5
Predstavivosť
4/5
Logotvorba
4/5
UI/UX
3/5
Samostatnosť
4/5

Zamestnanecké výhody, benefity

Už na pohovore zistíš, že v našej firme panuje príjemná, takmer domáca atmosféra. Pracovnú dobu považujeme za prežitok. U nás každý vie, kedy je potrebné byť v práci a urobiť, čo sa očakáva, kedy treba zamakať a kedy sa dá relaxovať. Človek predsa nemôže robiť bez prestávky dva dni v kuse. Máš obdobie, kedy sa potrebuješ sústrediť a radšej by si pracoval osamote? Robiť môžeš aj po večeroch, zatiaľ čo cez deň si užívaš hory či pláž. Celé je to o dôvere a dohode. Chceš robiť na živnosť, či na TPP? Žiaden problém – prispôsobíme sa ti.

Ohodnotenie

1 300 € – 2 000 €, pričom platové ohodnotenie bude závisieť od tvojich predchádzajúcich skúseností.

Radi ťa teda privítame v našom tíme !

S novou prácou získaš aj balíček školení a know-how, ktoré ťa pretlačí do TOP tried v reklamnej sfére. Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať. 

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

dizajner-priezvisko.zip


Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com