Copywriter - Promiseo

Copywriter

Náplň práce

  • Oťukaný v textoch – Celý deň len sedí, ťuká, spoza klávesnice vykuká. Poď k nám, dáme hlavy dokopy a vymyslíme TOP kampane. Čakáme od teba vymakané texty, ktoré sú výstižné, úprimné, zaujímavé a bezchybné.
  • V tandeme s grafikom – Nie si samotár. Budeš v svorke spolu s dizajnérmi, s ktorými budeš tvoriť a vymýšľať texty na weby, sociálne siete, ale aj do rádií a TV spotov. Nechaj odznieť svoje nápadité myšlienky.
  • ASAP – Texty hneď, texty rýchlo. Si zvyknutý pracovať pod stresom? Občas sa to nakopí a tvojou úlohou bude vyhrabať sa z kopy taskov von a priniesť vždy tie najlepšie výsledky.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Komunikatívnosť
5/5
Kreativita
5/5
Jazyková zdatnosť
4/5
5/5
Kreativita
5/5
4/5

Zamestnanecké výhody, benefity

Nájdi sa vo svojich textoch a predveď nám svoj talent. U nás nenájdeš bežný korporátny precedens, ale rodinnú atmosféru, ktorá ti dá skvelé prostredie na prácu. Môžeš zostať sám sebou a pracovať takmer ako doma. V pohode a bez tradičného rozdelenia času na smeny.

Očakávame od teba, že vieš, kedy treba zamakať a kedy treba relaxovať.

Chceš byť na TPP alebo na živnosť? Žiaden problém!

Ohodnotenie

1 100 € – 2 000 €, pričom platové ohodnotenie bude závisieť od tvojich predchádzajúcich skúseností.

Radi ťa teda privítame v našom tíme !

Pracuj vo firme, ktorá je Google Partnerom a členom Košice IT Valley. Zaži partnerstvá, ktoré ti darujú benefity či vzácne školenia pre tvoj osobný rozvoj.

Táto pozícia bola už obsadená

Ak si napriek tomu myslíš, že do Promiseo patríš, skús to !

Vyplň formulár nižšie

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

Copywriter-Priezvisko.pdf

Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com