Copywriter - Promiseo

Copywriter

Náplň práce

  • Oťukaný v textoch – Celý deň len sedí, ťuká, spoza klávesnice vykuká. Poď k nám, dáme hlavy dokopy a vymyslíme TOP kampane. Čakáme od teba vymakané texty, ktoré sú výstižné, úprimné, zaujímavé a bezchybné. 
  • V tandeme s grafikom – Nie si samotár. Budeš v svorke spolu s dizajnérmi, s ktorými budeš tvoriť a vymýšľať texty na weby, sociálne siete, ale aj do rádií a TV spotov. Nechaj odznieť svoje nápadité myšlienky.
  • ASAP – Texty hneď, texty rýchlo. Si zvyknutý pracovať pod stresom? Občas sa to nakopí a tvojou úlohou bude vyhrabať sa z kopy taskov von a priniesť vždy tie najlepšie výsledky.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Komunikatívnosť
5/5
Kreativita
5/5
Jazyková zdatnosť
4/5
Komunikatívnosť
5/5
Kreativita
5/5
Jazyková zdatnosť
4/5

Zamestnanecké výhody, benefity

Nájdi sa vo svojich textoch a predveď nám svoj talent. U nás nenájdeš bežný korporátny precedens, ale rodinnú atmosféru, ktorá ti dá skvelé prostredie na prácu. Môžeš zostať sám sebou a pracovať takmer ako doma. V pohode a bez tradičného rozdelenia času na smeny.

Očakávame od teba, že vieš, kedy treba zamakať a kedy treba relaxovať. 

Chceš byť na TPP alebo na živnosť? Žiaden problém!

Ohodnotenie

Podľa predošlých skúseností

Radi ťa teda privítame v našom tíme !

Pracuj vo firme, ktorá Google Partnerom a členom Košice IT Valley. Zaži partnerstvá, ktoré ti darujú benefity či vzácne školenia pre tvoj osobný rozvoj.

Ak máš o pozíciu záujem a spĺňaš naše požiadavky, vypíš kontaktný formulár nižšie
Životopis zašli vo formáte

Copywriter-Priezvisko.pdf


Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie spoločnosti PROMISEO. Prosím, vyberte, ako dlho môže databáza Vaše údaje uchovávať:

Ak by si chcel pracovať s novinkami v oblasti online komunikácie a myslíš si, že to zvládneš, ozvi sa.
Neustále hľadáme nových odborníkov v mnohých oblastiach.
hr@promiseo.com